2. Praca
  3. E-commerce (handel internetowy)
  4. E-commerce (handel internetowy) - Śląskie
  5. E-commerce (handel internetowy) - Cieszyn
Dodane 09 kwietnia 2024

Specjalista do obsługi zamówień w sklepie internetowym i stacjonarnym.

Lokalizacja

Cieszyn

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Jesteśmy firmą z wieloletnim doświadczeniem, która prowadzi sprzedaż internetową obuwia i odzieży najpopularniejszych marek sportowych (nike, adidas, puma) na platformie allegro.pl. Od niedawna zaczęliśmy tworzyć miejsce do sprzedaży stacjonarnej dlatego mile widziane są osoby nastawione na kontakt z klientem.

Praca stacjonarna w godzinach 7:00-15:00 (brak możliwości pracy zdalnej)

Wymagania:

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

  • znajomość obsługi platformy allegro.pl

  • komunikatywność

  • pozytywne nastawienie do pracy i współpracowników :)

Twoje obowiązki:

  • obsługa zamówień

  • pakowanie zamówień

  • wystawianie aukcji na allegro.pl

  • obsługa reklamacji & zwrotów

  • obsługa klienta w sklepie stacjonarnym

CV proszę wysyłać na maila podanego w ogłoszeniu

Lokalizacja

Cieszyn,

Śląskie

Śląskie, Cieszyn
ID: 868994516