2. Praca
  3. Hotelarstwo
  4. Obsługa hotelowa
  5. Obsługa hotelowa - Mazowieckie
  6. Obsługa hotelowa - Łochów
Dodane 11 kwietnia 2024

Specjalista do obsługi audio/video konferencji

Lokalizacja

Łochów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie, Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Hotel Pałac i Folwark Łochów poszukuje do stałej współpracy specjalistę ds. obsługi technicznej spotkań, konferencji, szkoleń.

Zakres obowiązków

  • obsługa audiowizualna spotkań, konferencji, szkoleń oraz innych wydarzeń w całym obiekcie

  • przygotowanie i konfiguracja sprzętu AV (flipcharty, rzutniki mobilne, ekrany)

  • konserwacja, nadzór i dbałość o powierzony sprzęt konferencyjny,

  • ścisła współpraca z organizatorami imprez.

  • aranżacji sal konferencyjnych i bankietowych - ustawianie stołów, krzeseł, dodatkowego wyposażenia według oczekiwań Klienta,

Wymagania:

  • dobra znajomość sprzętu audio, rzutniki, nagłośnienia, WiFi,

  • doświadczenie na podobnym stanowisku przy obsłudze telekonferencji, wideokonferencji, imprez z wykorzystaniem wysokiej jakości sprzętu AV

  • dyspozycyjność

Oferujemy

  • zatrudnienie na pełny etat - umowa o prace lub zlecenie

  • możliwość rozwoju i awansu

  • atrakcyjne wynagrodzenie do negocjacji

Lokalizacja

Łochów,

Mazowieckie

Mazowieckie, Łochów
ID: 757757288