2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Przedstawiciel handlowy
  5. Przedstawiciel handlowy - Wielkopolskie
  6. Przedstawiciel handlowy - Gruszków
Dodane 05 kwietnia 2024

Specjalista d.s sprzedaży

Lokalizacja

Gruszków

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: Praca hybrydowa

Twój zakres obowiązków

·        Realizacja planów w zakresie zakupów i sprzedaży, pozyskiwania nowych klientów, obsługi dotychczasowych klientów

·        Fachowe doradztwo, pomoc klientowi

·        Przygotowywanie ofert handlowych

·        Raportowanie, fakturowanie

·        Monitorowanie rynku przetargów

·        Analiza rynku

·        Analiza dokumentacji

·        Opracowywanie i wdrażanie strategii sprzedażowych,

·        Prowadzenie procesu sprzedażowego zgodnie z obowiązującymi procedurami.

Nasze wymagania

·  Zaangażowanie w realizację celów

·  Wykształcenie wyższe mile widziane

·  Praca z komputerem, zwłaszcza pakiet MS Office

·  Umiejętności negocjacyjne

·  Umiejętności interpersonalne i organizacyjne

·  Mile widziane doświadczenie w branży handlowej w przemyśle chemicznym

·  Komunikatywność

·  Umiejętność pracy w zespole jak i indywidualnie

·  Prawo jazdy kategorii B

·  Dyspozycyjność i gotowość do wyjazdów służbowych

To oferujemy

·        interesująca, ciekawa i rozwojowa praca w organizacji o zasięgu międzynarodowym

·        zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w stabilnym przedsiębiorstwie

·        przyjazna atmosfera pracy i wsparcie doświadczonych pracowników

·        możliwość odbycia szkoleń interpersonalnych

·        możliwość awansu

·        wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności i zaangażowania

Lokalizacja

Gruszków,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Gruszków
ID: 819074533