2. Praca
  3. Finanse / księgowość
  4. Pozostałe w Finanse i księgowość
  5. Pozostałe w Finanse i księgowość - Śląskie
  6. Pozostałe w Finanse i księgowość - Siemianowice Śląskie
j.frukacz
Dodane 23 kwietnia 2024

Specjalista d/s płac

Lokalizacja

Siemianowice Śląskie

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

FABUD” Wytwórnia Konstrukcji Betonowych Spółka Akcyjna, jeden z wiodących producentów prefabrykatów betonowych w związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukuje pracowników na stanowisko:

Specjalista ds. płac

Obowiązki:

  • Samodzielne prowadzenie obsługi płacowej

  • Zgłoszenia pracowników i członków rodzin do ZUS oraz raporty rozliczeniowe ZUS

  • Naliczanie wynagrodzeń pracowników i zleceniobiorców

  • Obliczanie zobowiązań wobec ZUS, US

  • Sporządzanie deklaracji podatkowych PIT-11, PIT-4

  • Ewidencja i rozliczanie absencji zasiłkowych

  • Naliczanie i raportowanie wpłat do PPK

  • Obsługa funduszu socjalnego

  • Wystawianie zaświadczenia o zatrudnieniu i wynagrodzeniu RP-7, zaświadczeń o zatrudnieniu i wynagrodzeniu na prośbę pracownika

  • Dokonywanie potrąceń na podstawie tytułów wykonawczych

  • Raporty i analizy płacowe na potrzeby wewnętrzne oraz GUS

Wymagania:

  • Wykształcenie minimum średnie lub wyższe

  • kilkuletnie doświadczenie zawodowe w pracy na stanowisku

  • praktyczna znajomość obowiązujących przepisów prawa pracy, ubezpieczeń społecznych i podatkowych, PPK, fundusz socjalny

  • znajomość systemu Comarch CDN Optima, Płatnik

  • mile widziana znajomość obsługi kadrowej

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę (szukamy osoby, która na stałe dołączy do organizacji),

  • atrakcyjne wynagrodzenie, uzależnione od doświadczenia kandydatów

  • duża samodzielność i decyzyjność w działaniu.

  • rozwój zawodowy oparty na systemie szkoleń.

Zainteresowane osoby prosimy o kierowanie aplikacji na adres lub bezpośredni kontakt:

„FABUD” WKB S.A.

ul. Wyzwolenia 2

41-103 Siemianowice Śl.

Dział Kadr pok. 103, tel. 32 2201339,

Lokalizacja

Siemianowice Śląskie,

Śląskie

Śląskie, Siemianowice Śląskie
ID: 863390647