2. Praca
  3. Obsługa klienta i call center
  4. Specjalista ds. obsługi klienta
  5. Specjalista ds. obsługi klienta - Mazowieckie
  6. Specjalista ds. obsługi klienta - Warszawa
  7. Specjalista ds. obsługi klienta - Żoliborz
Dodane 17 kwietnia 2024

Specjalista d.s. obsługi Klienta KLARTA - oczyszczacze - Żoliborz

Wynagrodzenie

5 000 - 5 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Warszawa, Żoliborz

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Firma Klarta, wiodący producent oczyszczaczy i nawilżaczy powietrza poszukuje osoby na stanowisko Specjalista ds. obsługi Klienta

Nasze biuro mieści się na Warszawskim Żoliborzu, przy ulicy Przasnyskiej.

Obowiązki:

  • obsługa zapytań klientów: telefon/mail/Allegro

  • posprzedażowa obsługa zamówień i reklamacji

  • udzielanie Klientom informacji na temat oferty firmy

Oczekiwania:

  • łatwość w redagowaniu maili i odpowiadaniu na pytania

  • komunikatywność i samodzielność w rozwiązywaniu problemów

  • swoboda pracy z danymi liczbowymi

  • doświadczenie w firmie handlowej, mile widziana znajomość branży AGD

Oferujemy:

  • stabilną pracę w pożytecznej branży

  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia

  • zgrany i przyjazny zespół

  • stałe zatrudnienie oparte o umowę o pracę po okresie próbnym

  • możliwość rozwoju i poszerzania kompetencji

Z ofertą naszej firmy można się zapoznać na stronie KLARTA.PL

Jeżeli chciałbyś dołączyć do naszego zespołu prosimy o przesłanie CV i listu motywacyjnego wraz z klauzulą RODO:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy, zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji. Administratorem danych jest KLARTA POLAND EU Sp. z o.o."

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Żoliborz
ID: 750518940