2. Praca
  3. Pozostałe oferty pracy
  4. Pozostałe oferty pracy - Małopolskie
  5. Pozostałe oferty pracy - Kraków
  6. Pozostałe oferty pracy - Nowa Huta
Dodane 21 maja 2024

Specjalista d/s gospodarki magazynowej - wagowy

Wynagrodzenie

5 500 - 6 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Kraków, Nowa Huta

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Firma drogowa poszukuje pracownika do obsługi wagi samochodowej magazynu kruszyw Wytwórni Mas Bitumicznych i systemu magazynowego.

NASZE OCZEKIWANIA:

- praktyczna znajomość pakietu MS Office (w szczególności Word i Excel)

- komunikatywność

- umiejętność pracy w zespole

- dyspozycyjność

- samodzielność

- dobra organizacja pracy

- odpowiedzialność, sumienność i dokładność wykonywaniu obowiązków służbowych

- mile widziane prawo jazdy kategorii B

- mile widziane doświadczenie na Wytwórni Mas Bitumicznych lub pokrewnych zakładów produkcyjnych branży drogowej

- mile widziana znajomość obsługi wagi samochodowej lub przemysłowej

- mile widziane doświadczenie w pracy z zakresu gospodarki magazynowej oraz obsługi programów do zarządzania gospodarką magazynową

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

- zarządzanie gospodarką magazynową materiałów do produkcji mas bitumicznych

- obsługa programu magazynowego Insert Navireo

- ważenie pojazdów na wadze samochodowej

- obsługa pakietu MS Office (w szczególności Word i Excel)

- sprawowanie kontroli i odpowiedzialność za powierzone mienie

- koordynowanie współpracy Wytwórni Mas Bitumicznych z brygadami bitumicznymi

- koordynowanie transportu

- obsługa firmowej poczty elektronicznej

- współpraca ze wszystkimi działami Firmy

- pilnowanie stanów magazynowych kruszyw

- udział w przeprowadzaniu inwentaryzacji

OFERUJEMY:

- prace w profesjonalnym zespole

- atrakcyjny system wynagrodzeń

- pakiet medyczny PZU Zdrowie

- możliwość szkoleń i uzyskania uprawnień

- możliwość rozwoju zawodowego

Małopolskie

Małopolskie, Kraków, Nowa Huta
ID: 916686417