2. Praca
  3. Obsługa klienta i call center
  4. Specjalista ds. obsługi klienta
  5. Specjalista ds. obsługi klienta - Małopolskie
  6. Specjalista ds. obsługi klienta - Kraków
  7. Specjalista ds. obsługi klienta - Bieżanów-Prokocim
Dodane 23 kwietnia 2024

Specjalista Biura Obsługi Klienta

Lokalizacja

Kraków, Bieżanów-Prokocim

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymagane

Opis

Grupa Heban, lider w dystrybucji materiałów budowlanych

i artykułów kompleksowego wykończenia wnętrz, poszukuje kandydata do pracy w Salonie Hoff (sklepie detalicznym z materiałami do wykończenia wnętrz), na stanowisko:

Specjalista ds. Obsługi Klienta

Miejsce pracy:  Kraków

Obowiązki:

  • kompleksowa i profesjonalna obsługa Klientów salonu sprzedaży,
  • tworzenie zamówień w systemie ERP,
  • skrupulatne prowadzenie dokumentacji związanej z procesem sprzedaży i realizacją zamówień,
  • przyjmowanie płatności zaliczkowych, gotówkowych i bezgotówkowych
  • obsługa systemów ratalnych
  • ustalanie transportu towaru
  • sporządzanie wraz z klientem druku reklamacji
  • informowanie klientów o przebiegu procesu zamówień
  • dbanie o dobry wizerunek firmy i miejsce pracy,
  • wystawianie faktur zaliczkowych
  • kompletowanie dokumentów do zamówień kline a(umowa montażowa, załączniki do zamówień)
  • przyjmowanie zwrotów od klientów (dokumenty)

Odpowiedzialność

  • za środki finansowe
  • za prawidłowość dokumentów w obszarze działania (prowadzenie ewidencji zwrotów transportu etc.]

Dopilnowanie terminowego odbioru towaru przez klienta

Wymagania:

  • uczciwość, skrupulatność, dokładność
  • umiejętność budowania pozytywnych relacji z Klientem,
  • spostrzegawczość, umiejętność słuchania i adekwatnego reagowania na potrzeby Klienta,
  • wysoki poziom kultury osobistej,
  • bardzo dobra organizacja pracy i umiejętność planowania,
  • umiejętność obsługi komputera,
  • dyspozycyjność (praca w systemie zmianowym od godz. 8:00 do 20:00)

Oferujemy:

  • Stałą pracę na pełny etat w oparciu o umowę o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Szkolenia i podnoszenie kwalifikacji
  • Realne możliwości rozwoju zawodowego i awansu w ramach organizacji

Informujemy, że nadesłanych ofert nie zwracamy; skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami. Na ofercie prosimy umieścić klauzulę: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Heban Sp z.o.o. Sp K. dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacyjnego, zgodnie z przepisami ustawy z 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z poź. zm.).

Małopolskie

Małopolskie, Kraków, Bieżanów-Prokocim
ID: 688430106