2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Mazowieckie
  6. Administracja, prace biurowe - Warszawa
  7. Administracja, prace biurowe - Żoliborz
Dodane 11 kwietnia 2024

Specjalista BHP i ppoż

Lokalizacja

Warszawa, Żoliborz

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: Częste podróże służbowe

HB Office Inwestycje to firma obsługująca spółki grupy, w obszarach: księgowości, kadr, HR. Naszą grupę tworzą podmioty takie jak MB Recycling sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Gospodarki Odpadami sp.k., Maya Victory sp. z o.o., Fundacja Odzyskaj środowisko, Sklepy pod marką Zebrano Rano, Przedsiębiorstwo Handlowe Gecon sp. z o.o.  Zapewniamy obsługę księgowo-rachunkową na najwyższym poziomie, kształtujemy politykę personalną obsługiwanych spółek, wypracowujemy najlepsze rozwiązania dla naszych partnerów. Jesteśmy wyjątkowym biurem rachunkowym, częścią grupy identyfikującej się pod marką Elektryczne Śmieci!

Zakres obowiązków

  • Budowanie kultury bezpieczeństwa pracy poprzez działania podnoszące świadomość i odpowiedzialność za bezpieczeństwo na stanowisku pracy

  • Zapewnienie zgodności działań z wymogami prawnymi w zakresie BHP

  • Audyt zakładów pracy w grupie oraz rekomendowanie rozwiązań zapewniających BHP

  • Uczestnictwo w opracowywaniu planów modernizacji i inwestycji Spółek pod kątem BHP

  • Udział w ustalaniu okoliczności i przyczyn wypadków przy pracy oraz sporządzanie dokumentacji powypadkowej

  • Prowadzenie analizy zagrożeń i oceny bezpieczeństwa dla poszczególnych stanowisk pracy

  • Nadzór i sporządzanie instrukcji i procedur

  • Prowadzenie wewnętrznych szkoleń BHP dla pracowników firmy

  • Kontrole i przeglądy stanu maszyn w zakresie wymogów BHP

  • Współpraca z organami administracji państwowej w zakresie BHP i PPOŻ

Nasze wymagania

  • Wykształcenie i kompetencje merytoryczne umożliwiające wykonywanie zadań na stanowisku odpowiedzialnym za bezpieczeństwo pracy

  • Min 5-6 lat doświadczenia zawodowego w organizacjach produkcyjnych

  • Doświadczenie w obszarze ppoż oraz ochrony środowiska

  • Bardzo dobra znajomość przepisów prawnych z zakresu BHP i PPOŻ

  • Znajomość pakietu Microsoft Office

  • Prawo jazdy kategorii B

  • Gotowość do pracy w biurze oddalonym 15 km od Kielc w miejscowości Micigózd

Oferujemy

  • Samodzielne stanowisko z możliowścią kreowania i wdrażania własnych rozwiązań

  • Zatrudnienie w oparciu o kontrakt menadżerski

  • Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od posiadanej wiedzy, zaangażowania oraz osiąganych wyników

  • Niezbędne narzędzia pracy – telefon, laptop

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Żoliborz
ID: 911051642