2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Dolnośląskie
  6. Administracja, prace biurowe - Wrocław
  7. Administracja, prace biurowe - Krzyki
Dodane 25 kwietnia 2024

Spec. / Młodszy Spec. ds. ocen oddziaływania na środowisko

Wynagrodzenie

4 300 - 6 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Wrocław, Krzyki

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmy, Praca hybrydowa

Firma ENVI działająca w branży ochrona środowiska (www.envi.info.pl), oferująca usługi z zakresu ocen oddziaływania na środowisko, ekspertyz i inwentaryzacji przyrodniczych, projektów zieleni, ekspertyz dendrologicznych poszukuje do współpracy osoby na stanowisko Młodszy Specjalista ds. Ocen Oddziaływania na Środowisko

Miejsce Pracy:

  • Stacjonarnie: Wrocław (lub Jelenia Góra).

  • Praca zdalna: możliwa.

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę / umowa zlecenie.

 Zakres obowiązków:

  • przygotowywanie materiałów i opracowań zgodnych z profilem działalności firmy,

  • kontakt z Zamawiającym / urzędami,

  • monitorowanie i koordynacja pracy podwykonawców.

 Wymagania:

  • kierunek ochrona środowiska lub kierunki pokrewne,

  • bardzo dobra organizacja pracy własnej,

  • obsługa komputera, znajomość programu Excel, Word, QGIS,

  • wysoki poziom zaangażowania w powierzone obowiązki, rzetelność, terminowość i umiejętność szybkiego uczenia się,

  • umiejętność pracy pod presją czasu,

  • komunikatywność i wysoka kultura osobista,

  • umiejętność tworzenia pism, sprawozdań.

Nie jest wymagane doświadczenie, lecz chęć do pracy, zaangażowanie i umiejętność logicznego myślenia.

Mile widziane:

  • status studenta (osoba do 26 roku życia),

  • student Ochrony Środowiska bądź kierunków pokrewnych

  • znajomość Prawa Budowlanego i Ustawy o udostępnianiu informacji o środowisku (…) w zakresie dotyczącym zadań realizowanych przez firmę ENVI,

  • język angielski na poziomie komunikatywnym,

  • znajomość języka niemieckiego.

 Oferujemy:

  • przeszkolenie,

  • wsparcie merytoryczne przy wykonywanych obowiązkach,

  • zatrudnienie na umowę o pracę lub umowę zlecenie

  • elastyczny czas pracy,

  • interesującą pracę w rozwijającej się firmie,

Wynagrodzenie:

  • 4300 - 6500 zł brutto miesięcznie

  • wynagrodzenie uzależnione id poziomu zaangażowania, formy umowy, umiejętności kandydata

CV z dopiskiem „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych). Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Wrocław, Krzyki
ID: 912718937