2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Opolskie
  6. Administracja, prace biurowe - Opole
Dodane 24 maja 2024

spec.ds. administracji

Lokalizacja

Opole

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Opis

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

·          ewidencjonowanie, wysyłanie, odbieranie korespondencji,

·          codzienne nadawanie przesyłek w placówce pocztowej, ewidencjonowanie, wysyłanie, odbieranie paczek za pośrednictwem kuriera,

·          aktualizacja danych adresowych firmy i bieżący nadzór nad odesłanymi przesyłkami,

·          prowadzenie archiwum,

·          nadzór nad prawidłowym obiegiem dokumentów,

·          układanie planu dnia, prowadzenie kalendarza spotkań przełożonego,

·          przechowywanie i wydawanie kluczy oraz dokumentów do aut służbowych,

·          aktualizacja otrzymanych dokumentów spółki,

·          odbieranie telefonów i przekierowanie rozmów do właściwych działów,

·          kontakty z urzędami i sądami,

·          przygotowywanie pism, wniosków, umów, opinii oraz innych niezbędnych dokumentów,

·          współpraca z kancelariami obsługującymi przedsiębiorstwo,

·          współpraca z innymi komórkami organizacyjnymi przedsiębiorstwa,

·          przechowywanie oraz ewidencjonowanie pełnej dokumentacji dotyczącej zawartych umów.

WYMAGANIA:

·          wykształcenie wyższe mile widziane w kierunku administracja

·          obsługa Ms Office

·          prawo jazdy kat. B

·          samodzielność oraz dokładność w wykonywaniu pracy

·          bardzo dobre zdolności organizacyjne

·          terminowość

·          kreatywność

·          mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

OFERUJEMY:

·          stabilne zatrudnienie

·         umowę o pracę na pełny etat

·         praca od poniedziałku do piątku, w godzinach od 7:30 do 15:30

·         szkolenia umożliwiające rozwój zawodowy

·         pakiet korzyści socjalnych tj. kartę Multisport, prywatną opiekę lekarską

·         przyjazną atmosferę pracy

MIEJSCE PODJĘCIA PRACY:

·        Opole, ul. Firmowa 1

Lokalizacja

Opole,

Opolskie

Opolskie, Opole
ID: 920603090