2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Lubelskie
  6. Obsługa produkcji - Lublin
Dodane 08 kwietnia 2024

Spawacz - produkcja prefabrykatów betonowych

Wynagrodzenie

5 000 - 5 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Lublin

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie, Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Firma SPS System zajmująca się produkcją prefabrykatów betonowych poszukuje spawacza/zbrojarza.

Poznaj nas! - www.sps-system.pl

Praca jednozmianowa, od poniedziałku do piątku 7.00 - 15.00. Liczba miejsc ograniczona.

Wymagania:

  • punktualność i sumienność w wykonywaniu prac

  • brak nałogów oraz niekaralność

  • doświadczenie w pracy związanej ze spawaniem

  • znajomość obsługi podstawowych narzędzi i elektronarzędzi

  • umiejętności spawania metodą MIG MAG

Mile widziane

  • umiejętność obsługi wózka widłowego

  • umiejętność obsługi automatu do produkcji strzemion

  • podstawowa wiedza z zakresu mechaniki i elektryki

  • prawo jazdy kat. B

Obowiązki:

  • wykonywanie zbrojeń do produkowanych elementów

  • planowanie produkcji w zależności od zapotrzebowania

  • utrzymanie porządku na stanowisku pracy

  • kontrola jakości produkowanych elementów

Oferujemy

  • stały etat, umowa o pracę, możliwość samozatrudnienia

  • systematyczne wynagrodzenie, możliwe premie

  • odzież ochronna i narzędzia niezbędne do pracy

  • zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku, stale rozwijającej się

  • praca w miłej atmosferze

  • możliwość szybkiego rozwoju, poszerzenie umiejętności

CV prosimy przesyłać poprzez OLX.

Numery telefonów do kontaktu:

- 509 257 792

- 506 379 109

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli w CV:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej

ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z

ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r.

poz. 1182, 1662)"

Poszukujemy również pracowników ogólnobudowlanych na produkcję prefabrykatów

betonowych – sprawdź nasze pozostałe ogłoszenia.

Lokalizacja

Lublin,

Lubelskie

Lubelskie, Lublin
ID: 612759140