2. Praca
  3. Produkcja
  4. Praca inżynieryjna, techniczna
  5. Praca inżynieryjna, techniczna - Łódzkie
  6. Praca inżynieryjna, techniczna - Piotrków Trybunalski
Magdalena
Dodane 23 kwietnia 2024

Spawacz (Zamet Industry)

Wynagrodzenie

30 - 35 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Piotrków Trybunalski

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Zamet Industry jest jednym z wiodących dostawców konstrukcji stalowych a także maszyn ciężkich i urządzeń przemysłowych, które wykonujemy dla klientów z całego świata, głównie w sektorze ropy i gazu oraz energetyki wiatrowej.

Jesteśmy częścią giełdowej Grupy Kapitałowej Zamet, w skład której wchodzą: Zamet S.A. (spółka holdingowa, centrum usług wspólnych dla spółek produkcyjnych) oraz spółki produkcyjne: Zamet Industry, Zamet Budowa Maszyn. Grupa ZAMET jest częścią TDJ, polskiej rodzinnej firmy inwestycyjnej, inwestującej w różne sektory gospodarki.

Obecnie prowadzimy postępowanie rekrutacyjne na stanowisko:

SPAWACZ

Miejsce pracy: Piotrków Trybunalski

Zadania:

·         spawanie konstrukcji wykonanych ze stali

·         wykonanie spawania złączy doczołowych zgodnie z procesem technologicznym i rysunkiem technicznym

·         czytanie instrukcji technologicznej spawania, kart technologicznych, rysunków konstrukcyjnych spawalniczych, rysunków rozkroju materiałów

·         stosowanie przewidzianych w dokumentacji technicznej materiałów podstawowych i pomocniczych

·         przygotowywanie elementów do spawania, czyszczenie w obrębie spoin po spawaniu

·         przestrzeganie właściwej kolejności czynności w toku montażu i spawania elementów konstrukcji

Wymagania:

·         wykształcenie minimum zawodowe

·         uprawnienia do spawania metodą 138, 135 (mile widziane 136 i 141)

·         doświadczenie od 1 roku do 3 lat pracy zawodowej w danej dziedzinie

·         umiejętność czytania rysunku technicznego

·         umiejętność spawania złączy doczołowych, spoin wielościegowych, pachwinowych wielościegowych

·         umiejętność pracy samodzielnej oraz w zespole

Co oferujemy?

  • stabilne zatrudnienie i nastawienie na długofalową współpracę

  • wynagrodzenie zasadnicze plus premia frekwencyjna

  • jasne cele i zadania

  • atmosferę współpracy i wsparcia ze strony Zespołu

  • dodatkowe benefity socjalne (np. paczki dla dzieci, dofinansowanie urlopów, bilety do kina, zajęcia sportowe)

  • możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych i rozwoju wewnątrz grupy Zamet poprzez szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne oraz szerokie możliwości dalszego rozwoju w Grupie TDJ

  • ponadto, dzięki temu, że pracujesz w ZAMET, Twoje dzieci będą mogły skorzystać z dedykowanych programów edukacyjnych TDJ Foundation obejmujących m.in. letnie wyjazdy wakacyjne, czy całoroczne programy rozwojowe

1. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Zamet Industry Sp. z o.o. z siedzibą w Piotrkowie Trybunalskim, ul. Romana Dmowskiego 38b, NIP 7712894552, REGON 368599598, KRS 0000701148.

2. Spółka jest częścią Grupy TDJ, w związku z czym Pana/Pani dane osobowe będą objęte współadministrowaniem oraz przekazywane w obrębie Grupy TDJ na potrzeby realizacji celu, dla którego są przetwarzane.

3. W przypadku jakichkolwiek pytań związanych z przetwarzaniem danych osobowych zachęcamy do kontaktu poprzez adres mailowy: ochronadanych(at)zametsa.com oraz pisemnie na adres naszej siedziby.

4. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu realizacji procesu rekrutacji.

5. Podstawą prawną przetwarzania Pani/Pana danych jest obowiązek prawny ciążący na administratorze art. 6 ust. 1 lit. c Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 - Kodeks Pracy oraz zgoda art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679.

6.  Pani/Pana dane osobowe nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany, w tym również w formie profilowania.

7. Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane do czasu zakończenia postępowania rekrutacyjnego, a w przypadku wyrażenia zgody na udział w przyszłych postępowaniach rekrutacyjnych do czasu wycofania tej zgody. Zgoda na przetwarzanie danych osobowych może zostać wycofana w dowolnym momencie drogą elektroniczna na adres ochronadanych(at)zametsa.com . Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.

8. Ma Pani/Pan prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych.

9. Podanie przez Panią/Pana danych osobowych w zakresie wynikającym z art. 22¹  Kodeksu pracy jest niezbędne, aby uczestniczyć w postępowaniu rekrutacyjnym. Podanie przez Pania/Pana innych danych jest dobrowolne.

10. Przysługuje Pani/Panu prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego jakim jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

W przypadku, gdy zakres przesyłanych przez Pana/Pani danych wykracza poza katalog określony w art. 22¹ Kodeksu Pracy prosimy o zamieszczenie klauzuli o treści: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu udziału w postępowaniu rekrutacyjnym."

W przypadku chęci udziału w przyszłych postępowaniach rekrutacyjnych organizowanych przez Grupę TDJ prosimy o dołączenie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu udziału w przyszłych postępowaniach rekrutacyjnych organizowanych przez Grupę TDJ" (opcjonalnie).

Zgoda na przetwarzanie danych osobowych może zostać wycofana w dowolnym momencie drogą elektroniczna na adres ochronadanych(at)zametsa.com. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Piotrków Trybunalski,

Łódzkie

Łódzkie, Piotrków Trybunalski
ID: 897459937