2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Pomorskie
  6. Obsługa produkcji - Reda
Dodane 13 maja 2024

Spawacz z doświadczeniem

Lokalizacja

Reda

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Firma produkująca maszyny zatrudni spawacza:

Zakres obowiązków:

  • spawanie elementów maszyn do dalszego etapu produkcji,

  • wizualna kontrola jakości wytworzonych elementów,

  • utrzymanie porządku na stanowisku pracy.

Wymagania:

  • doświadczenie w spawaniu stali czarnej (metoda 135),

  • sumienność w wykonywaniu powierzonych zadań,

  • dokładność i poczucie estetyki,

  • umiejętność pracy zespołowej,

  • sumienność w wypełnianiu powierzonych obowiązków.

Oferujemy:

  • pracę w prężnie rozwijającej się firmie,

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,

  • stałe godziny pracy 7-15,

  • ciekawą i odpowiedzialną pracę.

Firma ROMANIK istnieje na rynku od 1994 roku.

Zajmujemy się produkcją pras transferowych, noży do ploterów, urządzeń sitodrukowych, suszarek międzyoperacyjnych, myjek i innych urządzeń niezbędnych w branży reklamowej oraz poligraficznej.

Zgłoszenie (CV) proszę przesłać na e-mail.

Prosimy wyłącznie o zgłoszenia osób, które są chętne to pracy i pasujące do naszego profilu.

Nie jesteśmy zainteresowani współpracą z agencjami pracy lub podobnymi stowarzyszeniami.

Lokalizacja

Reda,

Pomorskie

Pomorskie, Reda
ID: 673473432