2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Warmińsko-mazurskie
  6. Obsługa produkcji - Olsztyn
Dodane 23 maja 2024

Spawacz TIG, zatrudnie spawacza.

Lokalizacja

Olsztyn

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa o dzieło, Umowa zlecenie, Samozatrudnienie, Inny

Odpowiednie doświadczenie zawodoweZapraszamy seniorówPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy), 🇺🇦 Польська мова не обов'язкова (Jęz. polski niewymagany)

Zakład produkcyjny zatrudni na stanowisko spawacz TIG - monter maszyn.

Zakres obowiązków:

  • Przygotowanie powierzchni do spawania

  • Praca według zadanej dokumentacji technicznej,

  • Spawanie konstrukcji maszyn i urządzeń

  • Realizacja bieżących zadań produkcyjnych.

  • Montaż podzespołów, zespołów.

Wymagamy:

  • Uprawnień spawalniczych TIG

  • Znajomości rysunku technicznego

  • Doświadczenia w spawaniu metodą TIG i spawaniu stali nierdzewnej

  • Pracowitości, sumienności, dyspozycyjności

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Umowę o pracę na pełny etat

  • Pracę w stabilnej i rozwijającej się firmie.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV.

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu wyłącznie z wybranymi osobami.

Wszystkich zainteresowanych tą ofertą, prosimy

o kontakt telefoniczny pod numerem: 5 0 1 2 1 6 4 8 8

Lokalizacja

Olsztyn,

Warmińsko-mazurskie

Warmińsko-mazurskie, Olsztyn
ID: 920439792