2. Praca
  3. Praca za granicą
  4. Praca za granicą - Pomorskie
  5. Praca za granicą - Strzebielino
Dodane 25 maja 2024

Spawacz TIG - Niemcy, zakwaterowanie i 16 euro na rękę na start

Wynagrodzenie

12 000 - 16 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Strzebielino

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Kraj: NiemcyOdpowiednie doświadczenie zawodowe

Firma MG Schweisstechnik z siedzibą w Strzebielinie poszukuje doświadczonego spawacza TIG. Praca stała, na dobrych warunkach w zachodniej części Niemiec. Pokój jednoosobowy i wynagrodzenie 16 euro na godzinę na rękę na start.

Zadania:

  • Spawanie metodą TIG różnego rodzaju detali metalowych, konstrukcji stalowych, zbiorniki grubości od 2mm ze stali nierdzewnej, rury, rowery itd...

Spawanie zgodnie z wyznaczonymi normami produkcji elementów metalowych,

Kontrola wykonanych detali,

Nadzór nad poprawnym przebiegiem procesu.

Nasze oczekiwania:

Umiejętność spawania metodą TIG, doświadczenie minimum 3 lata

Umiejętność czytania rysunku technicznego,

Umiejętność posługiwania się narzędziami pomiarowymi,

Doświadczenie na stanowisku,

Bardzo dobra organizacja pracy

Więcej informacji udzielam telefonicznie.

Lokalizacja

Strzebielino,

Pomorskie

Pomorskie, Strzebielino
ID: 659274011