2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Kujawsko-pomorskie
  6. Obsługa produkcji - Stanisławka
Dodane 17 kwietnia 2024

Spawacz Tig/Mig/Mag

Lokalizacja

Stanisławka

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Firma Metal-Fan Sp. z o.o. w Stanisławce szuka pracownika na stanowisko - Spawacz

Głównym obszarem działania Naszej Firmy jest wykonawstwo konstrukcji spawanych ze stali węglowej, KO oraz aluminium ze szczególnym uwzględnieniem spawanych konstrukcji i podzespołów dla kolejnictwa.

Twój zakres obowiązków

·        wykonanie prac spawalniczych (metoda TIG)

·        montaż i spawanie produkowanych części

·        praca na podstawie rysunku technicznego

·        wstępna kontrola jakości wykonywanych elementów

Nasze wymagania

·        wykształcenie zawodowe, techniczne (możliwość przyuczenia zawodowego)

·        doświadczenie w spawaniu stali nierdzewnej będzie dodatkowym atutem

·        zaangażowanie oraz rzetelność w codziennej pracy

·        dbanie o stanowisko pracy oraz jakość wykonywanych zadań

·        znajomość rysunku technicznego

To Oferujemy

·       stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

·       praca z dojrzałym i doświadczonym zespołem

·       możliwość rozwoju zawodowego i poszerzanie wiedzy

benefity socjalne i dodatkowe świadczenia

Lokalizacja

Stanisławka,

Kujawsko-pomorskie

Kujawsko-pomorskie, Stanisławka
ID: 780227416