2. Praca
  3. Praca za granicą
  4. Praca za granicą - Małopolskie
  5. Praca za granicą - Kraków
  6. Praca za granicą - Bronowice
Dodane 16 kwietnia 2024

Spawacz TIG/MIG aluminium. Od 23 Euro/h brutto. Niemcy, od zaraz!

Wynagrodzenie

100 - 130 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Kraków, Bronowice

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Kraj: NiemcyOdpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa

Opis

Nazwa stanowiska: Spawacz TIG/MIG aluminium

Miejsce pracy: D-73061 Ebersbach

Początek pracy: kwiecień 2024

Oferta obejmuje:

A.          Wynagrodzenie 23,00 Euro brutto/H

·       wynagrodzenie 23,00 Euro/h

·       od drugiego miesiąca premia frekwencyjna 150 Euro za przepracowanie min 155 godzin w miesiącu

·       nadgodziny płatne +25%

·       wynagrodzenie płatne do 10 dnia każdego miesiąca

·       wypłata w Euro

·       brak „zeit konta”, wszystkie nadgodziny wypłacane wraz z najbliższą pensją

·       możliwość wypłaty zaliczki

B.           Wymiar czasu pracy:

·       praca poniedziałek-piątek, praca na 2 zmiany (poranna i popołudniowa, do 10 godzin dziennie)

·       regularny tydzień pracy wynosi 37,5 – 40,00 godzin

·       możliwość pracy w soboty (w zależności od zapotrzebowania)

·       możliwe nadgodziny (w zależności od zapotrzebowania)

·       płatne urlopy (dwa dni w skali miesiąca) i święta wg kalendarza niemieckiego

C.           Zakwaterowanie w pokojach jednoosobowych

·       cena 290 Euro miesięcznie

·       pierwsza płatność po przepracowaniu pierwszego miesiąca

D.          Kompletne wyposażenie w ubrania robocze (spodnie, bluza, buty, rękawice)

E.           Ubezpieczenie zdrowotne i społeczne w Niemczech, umowa na niemieckich warunkach!

Opis stanowiska pracy:

·       metoda spawania TIG i MIG

·       spawanie części aluminiowych dla przemysłu automotive (zbiorniki na paliwo), w tym składanie na podstawie rysunku technicznego, obróbka wstępna i końcowa

·       blachy o różnej grubości, spawy pachwinowe i/lub czołowe

·       praca z rysunkiem technicznym

Wymagania:

·       doświadczenie w pracy na stanowisku Spawacz aluminium minimum 2 lata

·       podstawowa znajomość języka niemieckiego lub angielskiego umożliwiająca czytanie rysunków technicznych

·       umiejętność/doświadczenie w pracy z rysunkiem technicznym

·       gotowość do podjęcia pracy w kwietniu 2024

·       prawo jazdy i własny środek transportu

Mile widziane:-)

·       aktualny certyfikat spawalniczy (TIG)

Małopolskie

Małopolskie, Kraków, Bronowice
ID: 909138387