2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Świętokrzyskie
  6. Obsługa produkcji - Kielce
Dodane 25 kwietnia 2024

Spawacz TIG-/GWAM

Lokalizacja

Kielce

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Chemar Armatura jest od ponad 60 lat wiodącym na rynku polskim i międzynarodowym dostawcą armatur. Poszukujemy do naszego zespołu Spawaczy

Obowiązki:

  • Spawanie elementów ciśnieniowych wg klasy wykonania EN ISO 5817-B.
  • Przygotowanie części do spawania i ich spasowanie wg podanej dokumentacji warsztatowej i zgodnie z rysunkiem.
  • Dokonanie uzupełnień i poprawek w źle wykonanych detalach.
  • Dokumentowanie prac w dokumentacji spawalniczej.
  • Dbanie o urządzenia spawalnicze
  • Ustawianie i obsługa urządzeń spawalniczych - mechanicznych i automatów.

Wymagania :

  • Ukończone wykształcenie zawodowe w zakresie metaloznawstwa
  • Ważne certyfikaty spawalnicze ww metodach lub gotowość do ich pozyskania
  • Doświadczenie zawodowe w spawaniu metodą TIG-/GMAW
  • Opanowania metoda spawania GMAW(13) i TIG(141)
  • Podstawowa wiedza w zakresie budowy elementów ciśnieniowych
  • Znajomość oznaczeń materiałowych wg norm EN i ASME
  • Skuteczność i zdolności pracy w zespole
  • Podstawowa wiedza na temat badań VT (visual testing) i PT (penetrant testing)
  • Wysoka świadomość jakości
  • Podstawowa znajomość języka angielskiego lub niemieckiego
  • Mile widziane podstawy jeśli chodzi o metody spawania SAW 121(SAW) i PTA(15)

Oferujemy:

  • Pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Zatrudnienie w ramach umowy o pracę na cały etat (praca w systemie zmianowym)
  • Możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji
  • Program grupowego ubezpieczenia na życie
  • Pakiet benefitów: Fundusz Świadczeń Socjalnych

Lokalizacja

Kielce,

Świętokrzyskie

Świętokrzyskie, Kielce
ID: 699941982