2. Praca
  3. Budowa / remonty
  4. Budowa / remonty - Kujawsko-pomorskie
  5. Budowa / remonty - Grudziądz
Dodane 01 maja 2024

Spawacz Światłowodów - Technik

Lokalizacja

Grudziądz

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

W związku z intensywnym rozwojem firmy poszukujemy osoby na stanowisko Technika przy budowie i utrzymaniu sieci światłowodowych. Oferta jest skierowana głównie do osób doświadczonych, ale także doświadczonych np. w elektryce.

Praca w obrębie województwa Kujawsko-pomorskiego.

Obowiązki:

  • budowa i naprawy sieci światłowodowych (spawanie światłowodów, prace kablowe, montaż osprzętu itd.)

  • obsługa zgłoszeń awarii i ich usuwanie

  • pomiary mocy oraz reflektometryczne

Wymagania:

  • doświadczenie w budowie/utrzymaniu sieci światłowodowych

  • samodyscyplina i odpowiedzialność

  • prawo jazdy kat.B (mile widziane B+E/C+E)

  • uprawnienia elektryczne

  • mile widziane uprawnienia na koparkę/hds

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie

  • stabilne zatrudnienie

  • niezbędne narzędzia pracy

  • możliwość odbycia certyfikowanych szkoleń

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt za pomocą formularza, bądź telefonicznie pod numerem 50*******13.

Lokalizacja

Grudziądz,

Kujawsko-pomorskie

Kujawsko-pomorskie, Grudziądz
ID: 915569687