2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Opolskie
  6. Obsługa produkcji - Lasowice Wielkie
Dodane 25 kwietnia 2024

Spawacz-ślusarz Blyss Polska Sp. z o.o. Lasowice Wlk./Kowale

Lokalizacja

Lasowice Wielkie

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Zakres obowiązków

  • spawanie konstrukcji stalowych oraz elementów ze stali czarnej,

  • obsługa maszyn i urządzeń spawalniczych,

  • wykonanie spoin zgodnie z technologią,

  • przygotowywanie materiałów do spawania, szlifowanie spoin, prace ślusarskie,

  • wstępna kontrola jakości,

  • sprawdzenie jakości przygotowania elementów do spawania,

Nasze wymagania

  • umiejętność spawania MIG-Mag lub TIG,

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,

  • umiejętność czytania rysunków technicznych,

  • organizacja pracy i samodzielność w wykonywaniu powierzonych zadań,

  • dbałość o estetykę pracy, porządek na stanowisku pracy oraz powierzony sprzęt,

  • sumienność i zaangażowanie w wykonywaną pracę,

Oferujemy

  • umowę o pracę w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej,

  • możliwość rozwoju zawodowego oraz podnoszenie kwalifikacji,

  • szkolenie wdrożeniowe.

Benefity

  • Stabilną choć pełną wyzwań pracę w prężnie rozwijającej się międzynarodowej firmie,

  • Atrakcyjne wynagrodzenie zależne od doświadczenia kandydata z możliwością renegocjacji po okresie próbnym,

  • Dodatkowa przerwa w pracy (w ogłoszeniach dla pracowników produkcyjnych)

  • System kwartalnych premii motywacyjnych,

  • Podstawowy pakiet opieki medycznej dla pracownika z możliwością rozszerzenia o dodatkowe świadczenia oraz o członków rodziny,

  • Dofinansowanie do karty sportowej oraz posiłków,

  • Możliwość przystąpienia do atrakcyjnej oferty ubezpieczenia grupowego,

  • Możliwość uczestnictwa w kursach i szkoleniach opłacanych przez firmę oraz uzyskania dofinansowania do własnych propozycji dokształcania.

Lokalizacja

Lasowice Wielkie,

Opolskie

Opolskie, Lasowice Wielkie
ID: 849010865