2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Wielkopolskie
  6. Obsługa produkcji - Września
Dodane 05 kwietnia 2024

Spawacz - Ślusarz

Lokalizacja

Września

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Jesteśmy międzynarodową firmą należącą do holdingu holenderskiego działającego w branży energii odnawialnej. Trudnimy się produkcją warsztatową rurowych instalacji przemysłowych, dla biogazowni i stacji oczyszczania biogazu (biometanowni). Wykonujemy modułowe instalacje zabudowywane w kontenerach morskich, na konstrukcjach stalowych lub bezpośrednio w budynkach. Fabrykujemy rurociągi na zgodność z dyrektywą PED lub ASME.

                W związku z dynamicznym rozwojem działalności oraz zwiększeniem zasięgu i zakresu oferty, zamierzamy zatrudnić osobę na stanowisko Spawacz - Ślusarz

Oferujemy:

·         stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w pełnym wymiarze godzin, osoby prowadzące jednoosobową działalność również mile widziane,

·         premie uznaniowe i miłą atmosferę pracy,

·         elastyczność i możliwość rozwoju zawodowego,

·         niezbędne narzędzia pracy,

·         praca w ogrzewanej hali produkcyjnej,

·         praca w systemie jednozmianowym,

 Wymagania:

·         doświadczenie w spawaniu konstrukcji ze stali czarnej – metodą MIG/MAG,

·         umiejętność obsługi urządzeń warsztatowych: piły taśmowe, wiertarki stołowe, elektronarzędzia ręczne,

·         umiejętność czytania dokumentacji technicznej i  spawalniczej

·         dobry kandydat to osoba: dobrze zorganizowana, odpowiedzialna,  skrupulatna i sumienna,

·         brak przeciwwskazań do pracy na wysokości powyżej 3m.,

·         posiadanie uprawnień do obsługi suwnicy będzie dodatkowym atutem,

Zakres obowiązków:

·         spawanie konstrukcji

·         warsztatowe roboty ślusarskie i spawalnicze,

·         dbanie o powierzone narzędzia pracy,

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)"

Lokalizacja

Września,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Września
ID: 909674063