2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Mazowieckie
  6. Obsługa produkcji - Radom
Your Loft Design
Dodane 29 kwietnia 2024

Spawacz - Ślusarz

Lokalizacja

Radom

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Opis

O nas

Jesteśmy nowoczesną dynamicznie rozwijającą się firmą, wyspecjalizowaną w produkcji wyrobów ze stali. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w realizacji usług na rynku krajowym i zagranicznym.

Twój zakres obowiązków

  • Wykonywanie spawania różnego rodzaju elementów i konstrukcji metalowych

  • Przygotowywanie detalów do spawania, w tym czyszczenie, szlifowanie i łączenie elementów

  • Praca z różnymi materiałami, takimi jak stal, aluminium, czy stopy metali

  • Spawanie metodami MIG, elektrodami otulonymi lub gazowym

  • Praca z ręcznymi i automatycznymi narzędziami i maszynami spawalniczymi

  • Zapewnienie odpowiedniej jakości i wykończenia spawanych elementów

  • Dbanie o zachowanie standardów bezpieczeństwa i higieny pracy w zakresie spawania

  • Dokładne i terminowe wykonywanie zadań zgodnie z harmonogramem produkcji

  • Utrzymywanie porządku i dbanie o prawidłowe przechowywanie narzędzi i materiałów spawalniczych

Nasze wymagania

  • Oczekiwania względem kandydatów na stanowisko Spawacz - Ślusarz:

  • Doświadczenie i umiejętności w zakresie spawania metodą MIG.

  • Umiejętność obsługi i konserwacji sprzętu spawalniczego, w tym znajomość zasad bezpiecznego użytkowania.

  • Zdolności manualne i dokładność w wykonywaniu prac spawalniczych, ze szczególnym naciskiem na estetykę i jakość wykonanej spoiny.

  • Umiejętność samodzielnego wykonywania badań kontrolnych spoin i stosowanie odpowiednich narzędzi diagnostycznych.

  • Znajomość materiałów, ich właściwości i sposobu ich obróbki, w tym wiedza na temat metali i stopów używanych w ślusarstwie.

  • Umiejętność wykonywania prac ślusarskich, takich jak skrawanie, frezowanie, wiercenie i inne prace obróbcze.

  • Umiejętność montażu, demontażu i regulacji podzespołów mechanicznych.

  • Zrozumienie i stosowanie zasad bezpieczeństwa w miejscu pracy, włączając w to korzystanie z odpowiednich środków ochrony osobistej.

  • Komunikatywność i gotowość do pracy w zespole, umiejętność współpracy z innymi członkami ekipy.

  • Motywacja do ciągłego doskonalenia umiejętności zawodowych i podnoszenia swoich kwalifikacji, w tym uczestnictwo w szkoleniach branżowych.

  • Postawione wymagania mogą oczywiście różnić się w zależności od konkretnych warunków i charakteru stanowiska pracy w danej firmie.

Lokalizacja

Radom,

Mazowieckie

Mazowieckie, Radom
ID: 910227107