2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Pomorskie
  6. Obsługa produkcji - Tuchomie
Dodane 30 maja 2024

Spawacz/ Ślusarz

Wynagrodzenie

5 000 - 5 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Tuchomie

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Firma Konsmet sp. z o.o. specjalizuje się w produkcji konstrukcji metalowych.

Obecnie poszukujemy kandydata na stanowisko:

SPAWACZ/ ŚLUSARZ

Opis stanowiska:

Prace spawalnicze i ślusarskie wg dokumentacji technicznej.

Dbanie o wysoką jakość wykonywanych prac.

 Zakres obowiązków:

·         doświadczenie w pracach ślusarskich

·         umiejętność spawania dowolną metodą

. mile widziane posiadanie uprawnień/certyfikatów

. umiejętność czytania rysunków technicznych

·         dyspozycyjność – wyjazdy poza miejsce pracy

Oferujemy:

·         atrakcyjne wynagrodzenie,

·         stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

·         wsparcie we wdrożeniu do pracy na stanowisku,

·         możliwość rozwoju i zdobycia doświadczenia,

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV.

 Prosimy o umieszczenie klauzuli :

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)"

Administratorem danych osobowych przetwarzanych w ramach procesu rekrutacji danych jest Konsmet sp. z o.o. z siedzibą w 77-133 Tuchomie, ul. Lipowa 4.

Lokalizacja

Tuchomie,

Pomorskie

Pomorskie, Tuchomie
ID: 842522212