2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Małopolskie
  6. Obsługa produkcji - Bochnia
Dodane 22 maja 2024

Spawacz - ślusarz

Lokalizacja

Bochnia

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Firma "FARMER" CO. to polski producent zajmujący się projektowaniem i budową wyspecjalizowanych tuneli foliowych. Od 25 lat działy na rynku środkowoeuropejskim.

W związku z rozwojem firmy i nowymi inwestycjami, poszukujemy do naszego zespołu spawacza - ślusarza.

Zakres obowiązków:

  • przygotowanie materiałów do spawania zgodnie ze specyfikacją (elementy czarne, ocynk, aluminium)

  • spawanie metodami MIG, MAG

  • spawanie TIG - będzie dodatkowym atutem

  • wykonywanie prac ślusarskich

  • odpowiedzialność za stan techniczny powierzonych maszyn i urządzeń

  • dbałość o jakość oraz terminowość wykonywanych prac

Wymagania:

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

  • podstawowa wiedza z materiałoznawstwa i rodzajów materiałów spawalnych

  • znajomość technik i metod spawalniczych MIG, MAG, TIG

  • umiejętność posługiwania się narzędziami ślusarskimi ręcznymi oraz wykonywanie prac ślusarskich (szlifowanie, wiercenie, cięcie, gwintowanie itp.)

  • umiejętność posługiwania się elektro-narzędziami

  • odpowiedzialność, dokładność, rzetelność, terminowość

  • umiejętność pracy w zespole

Oferujemy:

  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • stabilne zatrudnienie

  • atrakcyjne wynagrodzenie

  • samodzielne stanowisko

  • ubezpieczenie grupowe, pakiet medyczny

Zainteresowane osoby prosimy o wysyłanie CV wraz z zgodą na przetwarzanie danych osobowych.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami w najszybszym możliwym terminie.

Lokalizacja

Bochnia,

Małopolskie

Małopolskie, Bochnia
ID: 863376400