2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Warmińsko-mazurskie
  6. Obsługa produkcji - Ostróda
FPH Blender
Dodane 23 kwietnia 2024

Spawacz / ślusarz

Lokalizacja

Ostróda

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowePracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy), 🇺🇦 Польська мова не обов'язкова (Jęz. polski niewymagany)

Firma Produkcyjna Blender - "Masuria" Innowacyjny Producent Mebli i Grilli Ogrodowych Zaprasza do Zespołu Ślusarza-Spawacza

O Nas:

Firma Produkcyjna Blender, z naszą prestiżową linią "Masuria", jest liderem w produkcji wyjątkowych mebli i grilli ogrodowych. Inspirując się niezrównanym pięknem polskich krajobrazów, "Masuria" oferuje produkty, które łączą w sobie naturę, design i doskonałość wykonania. Nasze produkty zyskały uznanie klientów na arenie międzynarodowej, co czyni nas dumnie reprezentującymi polską jakość i innowacyjność.

Dołącz do Naszego Zespołu Jako Ślusarz-Spawacz:

Twoje Zadania:

- Tworzenie unikatowych grilli ogrodowych i mebli z wykorzystaniem najnowocześniejszych technologii spawalniczych, w tym MIG/MAG na stali o różnej grubości oraz możliwość nauki spawania laserowego.

- Precyzyjny montaż konstrukcji według rysunków technicznych z dbałością o detale i jakość.

- Rozwijanie swoich umiejętności w środowisku, które stawia na innowacje i doskonałość produktów.

Czego Oczekujemy:

- Umiejętności pracy zespołowej i doświadczenia w podobnej roli.

- Gotowości do nauki i rozwoju, w tym zainteresowania nowoczesnymi technologiami spawalniczymi.

Co Oferujemy:

- Natychmiastowe zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie.

- Pracę w nowym zakładzie produkcyjnym ( miejscowość Worniny, 3 km od Ostródy)

- Możliwość rozwoju zawodowego i nauki innowacyjnych technologii, w tym spawania laserowego wspomaganego przez cobota.

- Stabilne zatrudnienie w firmie z 25-letnią tradycją, która ciągle się rozwija i wprowadza innowacje.

- Członkostwo w zespole, który ceni sobie kreatywność, jakość i wspólną pasję do tworzenia wyjątkowych produktów.

Przyłącz się do Nas!

Buduj z nami przyszłość, w której design, natura i doskonałość wykonania tworzą razem coś więcej niż tylko produkty - tworzą styl życia.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez FPH Blender Sebastian Pawłowski, ul. Olsztyńska 5F, 14-100 Ostróda w celu i w zakresie niezbędnym w procesie rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych). Ponadto wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu włączenia do bazy kandydatów na okres 1 roku.”

• Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi osobami

Lokalizacja

Ostróda,

Warmińsko-mazurskie

Warmińsko-mazurskie, Ostróda
ID: 651641703