2. Praca
  3. Produkcja
  4. Praca inżynieryjna, techniczna
  5. Praca inżynieryjna, techniczna - Dolnośląskie
  6. Praca inżynieryjna, techniczna - Wykroty
Dodane 08 maja 2024

Spawacz prototypów

Lokalizacja

Wykroty

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Samozatrudnienie, Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

CM3-POLSKA sp. z o.o. poszukuje kandydata na stanowisko:

SPAWACZ DZIAŁU PROTOTYPÓW

Miejsce pracy: 59-730 Wykroty

Obowiązki:

  • Wykonywanie prototypów nowych produktów

  • Wsparcie działów produkcyjnych w pierwszych etapach wdrożeń prototypów do produkcji

Wymagania:

  • Doświadczenie zawodowe na stanowisku spawacza, umiejętności spawania metodą MIG/MAG

  • Umiejętność czytania rysunku technicznego, pozwalającej na samodzielną pracę na podstawie otrzymanej dokumentacji

  • Umiejętność obsługi maszyn, elektronarzędzi, narzędzi pomiarowych i innych urządzeń produkcyjnych

Oferujemy:

  • Rozwój zawodowy w firmie produkującej szerokie spektrum konstrukcji stalowych

  • Pracę na międzynarodowym forum

  • Umowa o pracę lub umowa o świadczenie usług dla osób mających własną działalność

  • Wynagrodzenie uzależnione od formy zatrudnienia

Lokalizacja

Wykroty,

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Wykroty
ID: 916923146