2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Wielkopolskie
  6. Obsługa produkcji - Rakoniewice
Dodane 24 kwietnia 2024

SPAWACZ pracownik produkcji

Wynagrodzenie

5 600 - 6 100 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Rakoniewice

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa

W związku z rozwojem Firma Smulders Sp. z o.o. zajmująca się produkcją wyposażenia stajni dla koni, poszukuje pracowników na stanowisko:

 SPAWACZ

 Miejsce pracy: Rakoniewice

 Zakres obowiązków:

• wykonywanie prac spawalniczych (metoda MAG+TIG),

• dbanie o czystość stanowiska pracy i urządzeń spawalniczych,

• przestrzeganie przepisów BHP,

• współpraca z pracownikami.

 Wymagania:

• chęć do pracy,

• mile widziane doświadczenie w branży spawalniczej, możliwość przyuczenia,

• mile widziane uprawnienia,

• umiejętność pracy w zespole.

 Oferujemy:

• zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na pełen etat,

• pracę na 2 zmiany,

• możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia,

• przyjazną atmosferę w pracy,

• pracę od zaraz.

 Wynagrodzenie początkowe:

Od 5600 do 6100 zł/mies. brutto.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV przez OLX lub kontakt telefoniczny pod nr tel.  61 44 41 405

 W aplikacji prosimy zawrzeć sformułowanie : ”Wyrażam zgodę na przetworzenie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych” (tekst jednolity: Dz. U. z 2002 r. Nr. 101./ poz. 926. ze zmianami)”.

Lokalizacja

Rakoniewice,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Rakoniewice
ID: 807523579