2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Kujawsko-pomorskie
  6. Obsługa produkcji - Bydgoszcz
Dodane 26 kwietnia 2024

Spawacz - praca Bydgoszcz, umowa o pracę, opieka zdrowotna, premie

Lokalizacja

Bydgoszcz

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Opis:

Stoork Sp. z o.o. to dynamicznie rozwijająca się firma z siedzibą w Lisim Ogonie pod Bydgoszczą (bardzo dobry dojazd drogą ekspresową S5, z Bydgoszczy 10-15 minut).

Dla naszych Klientów z całej Polski oraz rynków zagranicznych świadczymy wyspecjalizowane usługi z zakresu kompleksowej obróbki blach tj. cięcie laserowe 2D oraz 3D, spawanie laserowe, wykrawanie, tłoczenie, gięcie, spawanie TIG MIG, szlifowania czy malowanie proszkowe.

Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko SPAWACZ

Oferujemy:

  • zatrudnienie w pełnym wymiarze czasu pracy, na podstawie umowy o pracę,

  • praca w firmie z nowoczesnym parkiem maszynowym,

  • opieka zdrowotna Lux Med,

  • paczki świąteczne,

  • premie za osiągane cele,

  • możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji,

  • udział w wydarzeniach kulturalnych, dzień wolny w urodziny i wiele innych udogodnień.

Wymagania:

  • umiejętności spawalnicze potwierdzone certyfikatami MIG/MAG, TIG,

  • posiadanie książeczki spawacza,

  • udokumentowane doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku,

  • wykształcenie kierunkowe,

  • dbałość o utrzymanie odpowiedniego stanu technicznego urządzeń, maszyn i narzędzi,

  • dobra znajomość rysunku technicznego,

  • zdolności manualne,

  • samodzielność oraz precyzja w działaniu,

  • dobra organizacja pracy,

  • odpowiedzialność.

Zakres obowiązków:

  • przygotowanie elementów stalowych do dalszej produkcji

  • praca na urządzeniach: gilotyna, prasa hydrauliczna, zgrzewarka, gratowarka,

  • pomiary i sprawdzanie wykonanych elementów wg rysunku technicznego

  • wykonywanie wybranych operacji monterskich związanych z procesem przygotowawczym, w tym m.in. cięcie, gięcie, łączenie profili i blach; skręcanie elementów za pomocą nitów i śrub

  • znajomość rysunku technicznego

  • obsługa podstawowych narzędzi warsztatowych typu wiertarka, szlifierka kątowa, szlifierka oscylacyjna, narzędzia pomiarowe

  • cięcie elementów - składanie, kompletowanie

  • spawanie i ciecie metali oraz ich stopów różnymi metodami

  • lutowanie palnikiem gazowym

  • wizualna ocena jakości spoin

  • dbanie o konserwację i czystość maszyny, stanowiska pracy

  • przestrzeganie tajemnicy służbowej oraz ustawy o ochronie danych osobowych

  • wypełnianie karty kontroli, samokontrola

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie dokumentu CV.

Lokalizacja

Bydgoszcz,

Kujawsko-pomorskie

Kujawsko-pomorskie, Bydgoszcz
ID: 911244624