2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Kujawsko-pomorskie
  6. Obsługa produkcji - Bydgoszcz
Dodane 13 czerwca 2024

Spawacz-praca Bydgoszcz,umowa o pracę, lux med, premie!

Lokalizacja

Bydgoszcz

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Stoork Sp. z o.o. to dynamicznie rozwijająca się firma z siedzibą w Lisim Ogonie pod Bydgoszczą (bardzo dobry dojazd drogą ekspresową S5, z Bydgoszczy 10-15 minut).

Dla naszych Klientów z całej Polski oraz rynków zagranicznych świadczymy wyspecjalizowane usługi z zakresu kompleksowej obróbki blach tj. cięcie laserowe 2D oraz 3D, spawanie laserowe, wykrawanie, tłoczenie, gięcie, spawanie TIG MIG, szlifowania czy malowanie proszkowe.

Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko Operator robota spawalniczego

Opis stanowiska:

  • przygotowywanie wyposażenia technicznego stanowiska oraz sprzętu i środków ochrony indywidualnej operatora robotów spawalniczych;

  • przygotowywanie elementów do spawania zgodnie z dokumentacją techniczną (instrukcjami technologicznymi spawania);

  • stosowanie narzędzi będących na wyposażeniu dodatkowym i specjalnym robota spawalniczego;

  • nadzorowanie pracy robota spawalniczego podczas spawania;

  • wykonywanie cięcia metali z użyciem robota spawalniczego oraz sprawdzanie poprawności wykonanych operacji;

  • organizowanie stanowiska pracy zgodnie z zasadami BHP, ochrony ppoż., ochrony środowiska i ergonomii.

  • kontrola jakości wykonanych elementów

  • utrzymanie porządku na stanowisku pracy

Wymagania:

  • Programowanie i nadzorowanie pracy robota spawalniczego (spawanie laserowe) zgodnie z dokumentacją techniczną

  • Przygotowanie elementów do spawania zgodnie z dokumentacją techniczną (instrukcjami technologicznymi spawania)

  • Stosowanie narzędzi będących na wyposażeniu dodatkowym i specjalnym robota

  • Nadzorowanie pracy robota spawalniczego podczas spawania, kontrola jakości produktu,

  • Wykonywanie spawania z użyciem robota spawalniczego oraz sprawdzanie poprawności wykonywanych operacji

  • Przygotowywanie wyposażenia technicznego stanowiska oraz sprzętu i środków ochrony indywidualnej operatora robotów spawalniczych,

Oferujemy:

  • Pracę w systemie dwuzmianowym

  • Wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i zaangażowania

  • Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę

  • Możliwość rozwoju zawodowego

Jeżeli jesteś zainteresowany dołączeniem do naszego zespołu, prześlij swoje CV lub dostarcz osobiście do naszego biura w Lisim Ogonie.

Dołącz do nas i rozwijaj się w dynamicznie rozwijającej się firmie!

Stoork ul. Rekreacyjna 5, 86-065 Lisi Ogon

Lokalizacja

Bydgoszcz,

Kujawsko-pomorskie

Kujawsko-pomorskie, Bydgoszcz
ID: 920334671