2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Dolnośląskie
  6. Obsługa produkcji - Wrocław
  7. Obsługa produkcji - Krzyki
Dodane 12 czerwca 2024

Spawacz / Pomocnik Spawacza - produkcja hala Wrocław

Wynagrodzenie

35 - 60 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Wrocław, Krzyki

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie, Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Producent zbiorników ciśnieniowych TERMEN S.A. poszukuje kandydatów do pracy na stanowisko:

1. Pomocnik Spawacza

Zakres obowiązków:

  • Przygotowanie elementów do spawania.

  • Obróbka po spawaniu.

Oczekujemy:

  • Doświadczenia w samodzielnym składaniu konstrukcji spawanych.

  • Podstawowej znajomości rysunku technicznego.

2. Spawacz MAG135

  • Składanie elementów według rysunku technicznego.

  • Spawanie złożonych elementów.

Oczekujemy:

  • Umiejętności obsługi palnika, spawania mig/mag.

  • Aktualnych uprawnień spawalniczych MAG135.

Miejsce pracy: Wrocław, ul. Popielskiego 1. Praca wyłącznie stacjonarna, jednozmianowa.

Oferujemy:

  • Stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.

  • Zawsze wypłacane terminowo wynagrodzenie.

  • Do wyboru zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełny etat lub umowa zlecenie/dzieło lub B2B. Forma zatrudnienia oraz posiadane umiejętności mają wpływ na wysokość wynagrodzenia.

  • Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego, Pracowniczych Planów Kapitałowych.

  • Umowa o pracę: system premiowy, nagrody jubileuszowe, odprawy emerytalne, ubranie robocze, badania okresowe.

  • W okresie letnim woda butelkowana, w okresie zimowym posiłki regeneracyjne.

Wysokość wynagrodzenia zależy od jakości wykonania egzaminacyjnych próbek spawalniczych.

Zachęcamy do podjęcia pracy kandydatów bez doświadczenia zawodowego, rozmowa kwalifikacyjna jest dla nas okazją do poznania się.

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Wrocław, Krzyki
ID: 858427593