2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Kujawsko-pomorskie
  6. Obsługa produkcji - Wudzyn
Dodane 07 maja 2024

Praca na stanowisku ślusarz - spawacz

Lokalizacja

Wudzyn

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Firma RM International Group Sp. z o.o. poszukuje pracownika na stanowisko:

ślusarz -spawacz

Zakres obowiązków:

  • cięcie profili

  • przygotowanie elementów do spawania

  • montaże i demontaże urządzeń oraz konstrukcji stalowych

Wymagania:

  • doświadczenie na podobnym stanowisku

  • mile widziana umiejętność czytania dokumentacji technicznej

  • umiejętność pracy w grupie

  • umiejętność posługiwania się narzędziami i elektronarzędziami

  • sumienność, dokładność, zaangażowanie w powierzone obowiązki

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • uczciwe wynagrodzenie, adekwatne do umiejętności i zaangażowania

  • niezbędne narzędzia do pracy

Cenimy ludzi zaangażowanych, solidnych, pracowitych i otwartych na

współpracę z pozostałymi pracownikami firmy.

Jeśli jesteś osobą zmotywowaną, energiczną, dołącz do naszego zespołu!

Szukamy właśnie Ciebie, wyślij nam swoje CV.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi

kandydatami.

Za wszystkie zgłoszenia bardzo dziękujemy.

Zgodnie z art.6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb aktualnej rekrutacji oraz rekrutacji kolejnych.

Przesłanie zgłoszenia rekrutacyjnego jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie przez Administratora danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym

Lokalizacja

Wudzyn,

Kujawsko-pomorskie

Kujawsko-pomorskie, Wudzyn
ID: 770078239