2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Świętokrzyskie
  6. Obsługa produkcji - Bilcza
Karol
Dodane 30 kwietnia 2024

Spawacz-monter MIG

Wynagrodzenie

6 500 - 9 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Bilcza

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Firma ROLMEX z Kielc (południowe Kielce, Dyminy), międzynarodowy producent maszyn komunalnych i rolniczych, poszukuje pracowników na stanowisko monter-spawacz. (2 stanowiska)

Zakres obowiązków

• Montaż i spawanie konstrukcji stalowych oraz zbiorników ze stali węglowej

• Wykonywanie prac monterskich i ślusarskich na hali produkcyjnej

• Sczepianie elementów

• Spawanie metodą MIG MAG / TIG

• Praca na hali w pełnym wymiarze godzin

• Możliwość pracy w nadgodzinach, także soboty.

Nasze wymagania

• Doświadczenie w pracy na stanowisku Montera, Ślusarza lub Spawacza MIG MAG/ TIG

• Umiejętność spawania konstrukcji stalowych i zbiorników metodą MIG MAG / TIG

• Dobra znajomość rysunku technicznego i umiejętność pracy z rysunkiem technicznym

• Umiejętność sczepiania

• Warunkiem zatrudnienia jest pozytywne przejście prób spawalniczych

To oferujemy

• Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w firmie działającej od ponad 30 lat na rynku polskim i zagranicznym.

• Stałość i pewność w terminach wypłat wynagrodzeń.

• Bardzo dobre warunki pracy (praca na hali produkcyjnej, zaplecze socjalne)

• Atrakcyjny system premiowy (premie roczne, kwartalne)

• Możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia na życie w Generali na preferencyjnych warunkach Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych poprzez udział w kursach i szkoleniach.

Możliwość pracy na samozatrudnieniu.

CV proszę składać na karol.misiuda(małpa)rolmex.com.pl , kontakt telefoniczny.

"W przypadku chęci wzięcia udziału w przyszłych naborach prosimy o dołączenie do dokumentów aplikacyjnych następującej klauzuli: ,,Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celu wykorzystania ich w kolejnych naborach pracowników prowadzonych przez Rolmex Karol Misiuda ul. Ściegiennego 264 C, 25-116 Kielce, Poland, przez okres najbliższych 9 miesięcy.” W przypadku zamieszczenia w dokumentach aplikacyjnych danych obejmujących szczególne kategorie danych, o których mowa w art. 9 ust. 1 RODO (np. dane o stanie zdrowia) prosimy o dołączenie następującej klauzuli: ,,Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Rolmex Karol Misiuda ul. Ściegiennego 264 C, 25-116 Kielce, Poland, szczególnych kategorii danych, o których mowa w art. 9 ust. 1 RODO, zamieszczonych w moich dokumentach aplikacyjnych”

Lokalizacja

Bilcza,

Świętokrzyskie

Dokładna lokalizacja
Świętokrzyskie, Bilcza
ID: 910489490