2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Opolskie
  6. Obsługa produkcji - Zawadzkie
Dodane 12 czerwca 2024

SPAWACZ-MONTER metodą mig-mag. Zawadzkie

Lokalizacja

Zawadzkie

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie, Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Firma WKW Steel Sp. z o.o. poszukuje do pracy na stanowisko SPAWACZ-MONTER.

Praca w młodym ambitnym zespole z dużymi możliwościami rozwoju dla osób z zaangażowaniem

Zakres obowiązków :

- montowanie elementów stalowych zgodnie z rysunkiem technicznym

- spawanie elementów metalowych głównie metodą mig-mag

- kontrola poprawności montażu

- dbanie o miejsce pracy

Wymagania:

- doświadczenie na stanowisku monter-spawacz MIG/MAG,

- znajomość rysunku technicznego

- samodzielny montaż konstrukcji stalowych

Oferujemy:

- stabilną pracę w oparciu o umowę o pracę,

- dodatkowa premia za staż pracy,

- dodatkowa premia kierownika za realizację wyznaczonych celów,

- wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i doświadczenia,

- możliwość dodatkowej pracy w nadgodzinach

Miejsce pracy : ZAWADZKIE

Możliwość zatrudnienie na podstawie własnej działalności gospodarczej z bardzo atrakcyjnymi warunkami finansowymi. Pełna pomoc przy zakładaniu działalności i bieżącym rozliczaniu.

Wynagrodzenie : do ustalenia po rozmowie kwalifikacyjnej.

Lokalizacja

Zawadzkie,

Opolskie

Opolskie, Zawadzkie
ID: 686074159