2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Mazowieckie
  6. Obsługa produkcji - Siedlce
Dodane 01 maja 2024

Spawacz Monter Konstrukcje Stalowe

Lokalizacja

Siedlce

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Samozatrudnienie, Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendy

ARCHE S.A.  zakład produkcyjny w Siedlcach zatrudni pracownika na stanowiska:

SPAWACZ / MONTER

Zakres obowiązków

- montaż i spawanie konstrukcji stalowych

- prace ślusarskie: cięcie, szlifowanie, wiercenie

- kontrola jakości w oparciu o rysunek techniczny

- ścisła współpraca z zespołem produkcyjnym

 Wymagania

- znajomość rysunku technicznego

- umiejętność spawania:   metoda 135,

- uprawnienia II S do obsługi suwnicy z poziomu „0” – mile widziane

- uprawnienia na wózek widłowy – mile widziane

 Wybranym kandydatom oferujemy:

 - długofalową współpracę na podstawie umowy o pracę lub B2B,

- ciekawą pracę i możliwość rozwoju zawodowego

- stabilne zatrudnienie

- pracę w renomowanej firmie

- atrakcyjny system wynagradzania

 Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV z zamieszczoną zgodą na przetwarzanie danych osobowych o następującej treści: „Zgodnie z art.6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb aktualnej i przyszłych rekrutacji przez Arche S.A.”

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Lokalizacja

Siedlce,

Mazowieckie

Mazowieckie, Siedlce
ID: 914174552