2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Pomorskie
  6. Obsługa produkcji - Pinczyn
Dekpol Steel Sp. z o.o.
Dodane 27 maja 2024

Spawacz-Monter Dekpol Steel

Wynagrodzenie

25 - 50 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Pinczyn

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Opis

Dekpol Steel Spawacz

Dekpol Steel sp. z o.o. jest prężnie rozwijającą się firmą z wieloletnim doświadczeniem na rynku. Swoje sukcesy zawdzięcza sprawnie działającemu zespołowi osób pracujących w firmie.

W związku z dalszym rozwojem firmy poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Opis stanowiska:

  • spawanie konstrukcji stalowych metodą MAG 135 / 136,

  • przestrzeganie technologii procesów spawalniczych i doboru parametrów spawania zgodnie z instrukcjami WPS,

  • sprawdzenie jakości wykonywanych prac spawalniczych na podstawie wyglądu zewnętrznego spoiny oraz pomiarów za pomocą przyrządów i narzędzi do kontroli złącz spawanych,

  • naprawa usterek, ocena wadliwości,

  • praca przy wykorzystaniu elektronarzędzi i rysunku technicznego,

  • współpraca z innymi działami mechanicznymi,

  • utrzymanie stanowiska pracy  w czystości,

  • przestrzeganie zasad i przepisów BHP oraz P.Poż,

  • wizualna kontrola przeprowadzonego procesu,

  • odpowiedzialność za utrzymanie i używanie powierzonego wyposażenia zgodnie z przeznaczeniem,

  • przestrzeganie procedur obowiązujących w zakładzie.

Wymagania:

  • doświadczenie na ww. stanowisku min. rok

  • spawanie metodą MAG 135

  • aktualne uprawnienia

  • gotowość do pracy w systemie zmianowym,

  • umiejętność czytania rysunku technicznego oraz stosowania sprzętu pomiarowego

  • dokładność i rzetelność,

  • umiejętność współpracy i pracy zespołowej.

Mile widziane:

  • ​książeczka spawacza + aktualne uprawnienia spawalnicze w metodzie 135/136/138

  • uprawnienia UDT do obsługi suwnic IIS,

  • uprawnienia UDT do obsługi wózków widłowych,

  • ukończony kurs cięcia palnikiem acetylenowo - tlenowym.

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w renomowanej firmie z wieloletnim doświadczeniem w produkcji łyżek i osprzętu do maszyn budowalnych,

  • możliwość szkoleń i warsztatów podnoszących kwalifikacje,

  • wynagrodzenie odpowiadające kwalifikacjom oraz system premiowy,

  • pełne wsparcie w procesie adaptacji,

  • przed przystąpieniem do samodzielnej pracy gwarantujemy szkolenie z doświadczonym spawaczem,

  • szeroki pakiet benefitów:

prywatna opieka medyczna,

- grupowe ubezpieczenie na życie (z możliwością rozszerzenia na innych członków rodziny),

-Multisport z możliwością dołączenia bliskich,

  • pracę w rozwijającym się zespole oraz w przyjaznej atmosferze.

Lokalizacja

Pinczyn,

Pomorskie

Pomorskie, Pinczyn
ID: 863670275