2. Praca
  3. Montaż i serwis
  4. Montaż i serwis - Łódzkie
  5. Montaż i serwis - Zgierz
Dodane 30 kwietnia 2024

Spawacz Montażysta

Wynagrodzenie

9 000 - 14 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Zgierz

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: Częste podróże służbowePracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

W związku z rozwojem Naszej firmy poszukujemy kandydatów na stanowisko Spawacz Montażysta Instalacji Chłodniczych i Klimatyzacyjnych

Obowiązki:

  • Montaż i spawanie stalowych instalacji chłodniczych metodą TIG

  • Montaż zaciskanych systemów rurociągów

  • Staranność wykonania

  • Dbałość o powierzony sprzęt i narzędzia pracy

  • Dobra organizacja pracy

Wymagania:

  • Umiejętność czytania rysunków i dokumentacji technicznej

  • Komunikatywność

  • Wykształcenie techniczne średnie lub zawodowe

  • Prawo jazdy kat. B

Oferujemy

  • Zatrudnienie w firmie o stabilnej pozycji na rynku w branży chłodnictwa przemysłowego

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę lub gotowość do podjęcia współpracy w ramach własnej działalności gospodarczej

  • Możliwość rozwoju i zdobycia bogatego doświadczenia zawodowego poprzez szkolenia

  • Koleżeńską i przyjazną atmosferę w pracy .

Lokalizacja

Zgierz,

Łódzkie

Łódzkie, Zgierz
ID: 912260744