2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Wielkopolskie
  6. Obsługa produkcji - Śmigiel
Dodane 18 kwietnia 2024

Spawacz MIG MAG Ślusarz

Wynagrodzenie

6 850 - 7 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Śmigiel

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Producent palet metalowych, poszukuje kandydatów na stanowisko Spawacz MIG/MAG Śmigiel

Zadania:

  • Spawanie konstrukcji ze stali konstrukcyjnej z zachowaniem wymogów jakościowych.

  • Spawanie elementów metalowych na podstawie wzorów lub dokumentacji

  • Wykonywanie oprzyrządowań do danego zlecenia

  • Dbałość o wysoką jakość powierzonych prac

  • Dbałość o czystość i porządek na stanowisku pracy.

  • Dbałość o powierzony sprzęt i wyposażenie.

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy na stanowisku ślusarz spawacz minumum 2 lata

  • Umiejętność posługiwania się narzędziami warsztatowym i pomiarowymi.

  • Sumienność i zaangażowanie w pracę.

  • Kreatywność w procesie montaż i spawania detali

  • Umiejętność samokontroli w powierzonych pracach

Firma oferuje:

  • Stawkę ustalamy w zależności od umiejętności i zaangażowania

  • Umowę o pracę

  • wynagrodzenie zawsze wypłacane na czas (do 10 dnia każdego miesiąca)

  • Praca w godzinach 6-14

  • Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji

Z góry dziękujemy za przesłanie aplikacji. Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Lokalizacja

Śmigiel,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Śmigiel
ID: 912659708