2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Lubuskie
  6. Obsługa produkcji - Zielona Góra
Dodane 26 kwietnia 2024

Spawacz MIG/MAG - Pomocnik Spawacza - Ślusarza

Wynagrodzenie

5 500 - 7 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Zielona Góra

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

DK-Container jest kluczowym podwykonawcą dla renomowanej firmy Niemieckiej zajmującej się sprzedażą kontenerów mieszkalnych oraz biurowych w całym kraju. Produkujemy kontenery mieszkalne i biurowe od podstaw poprzez spawanie stalowych ram, lakierowanie, podłączenie instalacji elektrycznej, hydraulicznej oraz wykończenie mieszkalne wybrane przez klienta. Najważniejszymi punktami naszej firmy jest jakość wykonania produktu, terminowość oraz ciągłe udoskonalanie procesu produkcyjnego. Dzięki naszej filozofii i doświadczonym pracownikom którzy pomagają nieustannie podnosić jakość pracy, w któtkim czasie byliśmy w stanie dynamicznie i skutecznie rozwinąć firmę.

Obecnie poszukujemy pracowników na stanowisko spawacz/ślusarz.

Miejscowość: Czerwieńsk / Leśniów wielki

Zakres obowiązków:

  • spawanie konstrukcji stalowych metodą MIG/MAG

  • wykonywanie wszelkich prac ślusarskich (gwintowanie, szlifowanie, wiercenie, gięcie)

  • kontrola jakości

Nasze wymagania:

  • umiejętność czytania rysunku technicznego

  • aktualny certyfikat spawacza

  • doświadczenie w pracach spawalniczo - ślusarskich

  • samodzielność i pracowitość

Oferujemy:

  • umowę o pracę

  • niezbędne narzędzia pracy

  • możliwość szkoleń rozwijających

  • praca jednozmianowa

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie swojego CV za pośrednictwem OLX lub drogą mailową.

W swojej aplikacji proszę umieścić klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu obecnych i przyszłych procesów rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)”.

Lokalizacja

Zielona Góra,

Lubuskie

Lubuskie, Zielona Góra
ID: 750554916