2. Praca
  3. Praca za granicą
  4. Praca za granicą - Małopolskie
  5. Praca za granicą - Tarnów
Dodane 07 czerwca 2024

Spawacz MIG/MAG– Niemcy, od zaraz, bez jęz. niem., bez certyfikatów

Wynagrodzenie

15 000 - 18 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Tarnów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Kraj: NiemcyOdpowiednie doświadczenie zawodowe

Dla naszego klienta poszukujemy pracowników do pracy, na stanowisko:

Spawacz MIG/MAG– Niemcy, od zaraz

Miejsce pracy: Niemcy, Dörpen

Zakres obowiązków:

·         Spawanie całych kontenerów do recyklingu

·         Spawanie stali czarnej

·         Prace ślusarskie tj. cięcie, gięcie i wiercenie blach

Wymagania:

·         Doświadczenie w pracach spawalniczych i ślusarskich

·         Własne auto do wyjazdu

·         Nie wymagamy znajomości jęz. niemieckiego!

·         Nie wymagamy aktualnych certyfikatów spawalniczych!

·         Chęci do podjęcia pracy na dłuższy okres czasu

Oferujemy:

·         Umowę o pracę tymczasową

·         Stawka godzinowa: 18,5 € brutto/h + dodatki

Dodatki:

+25% za godziny nadliczbowe i soboty

·         Praca w systemie 1– zmianowym, istnieje możliwość nadgodzin

·         Darmowe zakwaterowanie, pokój 1-osobowy, 5 km od miejsca pracy

·         Pomoc polskiego koordynatora przez cały okres zatrudnienia

·         Zwrot kosztów pierwszego dojazdu z Polski do Niemiec

Osoby zainteresowane zapraszamy do przesyłania aplikacji przez portal olx.pl lub prosimy o kontakt pod numerem telefonu z działem rekrutacji: Kamila: 6--0--5-9--3--1-4--8--0.

 MAXI JOB Sp. z o.o. BIS Spółka komandytowa dynamicznie rozwijająca się firma doradcza na rynku pracy tymczasowej z siedzibą we Wrocławiu. Z numerem certyfikatu o dokonaniu wpisu do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia: 26811

Lokalizacja

Tarnów,

Małopolskie

Małopolskie, Tarnów
ID: 920166199