2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Wielkopolskie
  6. Obsługa produkcji - Złotów
Dodane 23 kwietnia 2024

Spawacz MIG/MAG i Pomocnik Spawacza

Wynagrodzenie

5 000 - 7 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Złotów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa

HAL-SPAW Sp. z o.o. to producent hal stalowych, hal przemysłowych, hal sportowych, wiat stalowych, hal produkcyjnych a także zadaszeń lekkich konstrukcji stalowych, które charakteryzują się niezwykłą funkcjonalnością i trwałością. Decydując się na współpracę z naszą firmą, mogą mieć Państwo pewność, że wymieniony asortyment wykonany jest z materiałów najwyższej jakości, które zapewniają odpowiednią trwałość i niezawodność.

           System hal stalowych HAL-SPAW jest znany z wysokiej jakości oraz niskiego zużycia stali, przy zastosowaniu odpowiednich rozwiązań technicznych. To doskonały wybór dla klientów z wizją.

Stanowisko: Spawacz

Zakres zadań

•   spawanie konstrukcji stalowych metodami MIG/MAG,

•   kontrola jakości wykonanych połączeń spawanych, w oparciu o dokumentację konstrukcyjną,

•   czytanie rysunków technicznych

Wymagania

•   wykształcenie minimum zawodowe o profilu technicznym,

•   min. 3 letnie doświadczenie w pracy spawacza konstrukcji stalowych,

•   dobra znajomość rysunku technicznego,

•   uprawnienia do spawania metodami MIG/MAG,

•   mile widziane uprawnienia do obsługi suwnic z poziomu roboczego,

•   samodzielność,

•   wysokie poczucie odpowiedzialności i zaangażowanie.

Stanowisko: Pomocnik Spawacza

1. obsługa pił taśmowych

2. obsługa pras mechanicznych

3. obsługa elektronarzędzi ( szlifierki kątowe, szlifierki proste, wiertarki)

Wymagania

•   min. 2 letnie doświadczenie w pracy na stanowisku ślusarza

•   dobra znajomość rysunku technicznego -mile widziana

•   uprawnienia na wózek widłowy – mile widziane

Oferujemy:

·zatrudnienie na podstawie umowy o pracę bezpośrednio przez Pracodawcę,

-dodatkowe premiowanie za inicjatywę,

·świetne warunki pracy (nowy Zakład),

·szkolenia, podnoszące kwalifikacje zawodowe,

Dziękujemy za zainteresowanie naszą ofertą. Jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.

Lokalizacja

Złotów,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Złotów
ID: 618426191