2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Wielkopolskie
  6. Obsługa produkcji - Stęszew
Dodane 12 czerwca 2024

Spawacz MIG / MAG

Wynagrodzenie

41 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Stęszew

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

W związku z dynamicznym rozwojem naszej firmy poszukujemy osób na stanowisko:

SPAWACZ

Miejsce pracy:

Stęszew

Obowiązki:

-Spawanie elementów konstrukcji stalowych metodą MIG|MAG wg rysunków i zleceń produkcyjnych, zgodnie z oczekiwanym poziomem jakości

-Samodzielne składanie elementów konstrukcji z pojedynczych detali oraz wykonywanie spoin szczepnych

-Wykonywanie pomiarów i kontrola jakości na stanowisku spawalniczym

-Regulacja i obsługa sprzętu spawalniczego

-Wykonywanie prac ślusarskich niezbędnych do przeprowadzenia procesu spawania

Wymagania

-Chęć do nauki i podnoszenia kwalifikacji, samodyscyplina, rzetelność i dokładność

-Niezależny, samodzielny i odpowiedzialny sposób pracy

-Dbanie o stanowisko pracy i powierzony towar/sprzęt

-Bardzo dobra znajomość czytania rysunku technicznego

-Zdolności manualne , dokładność i precyzja

-Mile widziane uprawnienia do obsługi suwnic z poziomu roboczego

-Gotowość do pracy na dwie zmiany (6-14;14-22)

Oferujemy:

- Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełny etat

- Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia i zaangażowania w pracę.

- Możliwości rozwoju zawodowego i zdobywania nowej wiedzy i umiejętności

- Nowoczesny park maszynowy

  • Prosimy o umieszczenie w CV następującej klauzuli:

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)”

Lokalizacja

Stęszew,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Stęszew
ID: 899156919