2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Podkarpackie
  6. Obsługa produkcji - Pustków
Dodane 24 maja 2024

Spawacz MIG/MAG 135 - praca Pustków / Dębica / Mielec

Wynagrodzenie

5 500 - 10 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Pustków

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Firma Kamen - producent ekologicznych kotłów centralnego ogrzewania - prowadzi rekrutację na następujące stanowiska:

Spawacz MIG/MAG

Miejsce pracy: Pustków (k. Dębicy)

Opis stanowiska:

Większość prac na stanowisku to wykonywanie operacji, których efektem finalnym jest szczelnie pospawana konstrukcja kotła centralnego ogrzewania.

  • składanie składowych części wyrobu;
  • spawanie stalowych elementów metodami MIG/MAG;
  • wykonywanie wyrobów wg dostępnej dokumentacji;
  • kontrolowanie podstawowych parametrów wykonawczych w trakcie realizacji prac;
  • przestrzeganie obowiązujących norm i przepisów;

Wymagania:

  • Umiejętność spawania metodą MIG/MAG;
  • Doświadczenie w spawaniu urządzeń ciśnieniowych;
  • Znajomość rysunku technicznego;
  • Znajomość przyrządów pomiarowych;
  • Aktualne uprawnienia spawalnicze będą dodatkowym atutem;
  • Uczciwość, rzetelność, pracowitość;

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
  • Stabilne zatrudnienie;
  • Praca akordowa;
  • Atrakcyjne wynagrodzenie;
  • Przyjazną atmosferę pracy;

Preferowany bezpośredni kontakt telefoniczny.

Dokumenty CV prosimy składać przez portal OLX lub osobiście w siedzibie firmy. Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami. Na dokumentach CV prosimy o umieszczenie klauzuli zezwalającej na przetwarzanie danych osobowych w celach rekrutacyjnych.

Lokalizacja

Pustków,

Podkarpackie

Podkarpackie, Pustków
ID: 686355255