2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Dolnośląskie
  6. Obsługa produkcji - Dzierżoniów
Dodane 18 kwietnia 2024

Spawacz MIG-MAG - 1 zmiana, pn.-pt., Uciechów

Lokalizacja

Dzierżoniów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Poszukujemy zorganizowanych i dyspozycyjnych kandydatów do pracy na stanowisku SPAWACZ przy spawaniu stalowych wkładów kominkowych w Uciechowie.

SPAWACZ MIG-MAG

Opis stanowiska:

  • spawanie stali czarnej o grubości 3 – 6 mm
  • kontrola jakości, dbałość o prawidłowe wykonanie pracy
  • zapewnienie terminowej realizacji zadań

Wymagania:

  • minimum rok doświadczenia na stanowisku

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • wsparcie i przyjazną atmosferę pracy
  • praca jednozmianowa, poniedziałek – piątek w zakładzie w Uciechowie pod Dzierżoniowem
  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do zaangażowania w realizację powierzonych zadań

Osoby zainteresowane i spełniające wymagania prosimy o przesłanie CV wraz z klauzulą „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do procesu rekrutacji zgodnie z Ust. z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych” poprzez formularz kontaktowy.

Dziękujemy za przesłane aplikacje, jednocześnie informujemy, iż skontaktujemy się z wybranymi Kandydatami.

Lokalizacja

Dzierżoniów,

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Dzierżoniów
ID: 706070801