2. Praca
  3. Budowa / remonty
  4. Budowa / remonty - Podlaskie
  5. Budowa / remonty - Białystok
  6. Budowa / remonty - Starosielce
Dodane 17 kwietnia 2024

Spawacz metodą tlenowo-acetylenową 311

Wynagrodzenie

5 000 - 5 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Białystok, Starosielce

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Opis

Nasze wymagania

  • Spawanie różnego rodzaju materiałów zgodnie z technicznymi rysunkami i specyfikacjami

  • Spawanie elementów instalacji gazowych i hydraulicznych

  • Wykonywanie złączy spawanych w różnych pozycjach (pionowa, pozioma, poziomo-górna, poziomo-dolna)

  • Zapewnienie wysokiej jakości wykonanych spawów oraz sprawdzanie poprawności zgrzewów

  • Konserwacja i utrzymanie w dobrym stanie sprzętu spawalniczego

  • Przestrzeganie zasad BHP oraz przepisów dotyczących spawalnictwa

  • Raportowanie problemów technicznych oraz zapewnienie ciągłości pracy na stanowisku

Obowiązki

  • Doświadczenie w spawaniu tlenowo-acetylenowym, metoda 311

  • Znajomość rysunku technicznego oraz umiejętność pracy z nim

  • Umiejętność obsługi spawalniczego sprzętu oraz narzędzi

  • Znajomość zasad bezpieczeństwa i higieny pracy przy spawaniu

  • Umiejętność samodzielnej pracy oraz pracy w zespole

  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym i elastyczne podejście do obowiązków

  • Wykształcenie zawodowe lub kursy/certyfikaty potwierdzające kwalifikacje w zawodzie spawacza.

  • Prawo jazdy kat. B

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę.

  • Możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji.

  • Pracę w zgranym zespole i przyjaznej atmosferze

Podlaskie

Podlaskie, Białystok, Starosielce
ID: 912210745