2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Lubuskie
  6. Obsługa produkcji - Szprotawa
Lyubov Vatral
Dodane 03 maja 2024

Spawacz metodą TIG

Wynagrodzenie

6 500 - 7 150 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Szprotawa

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmyRekrutacja onlinePracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Masz doświadczenie w spawaniu i chcesz rozwijać zdobyte już dotychczas umiejętności? Dołącz już dziś do Randstad i pracuj  jako spawacz.

Dla naszego klienta z branży automotive do nowo powstałej hali produkcyjnej w miejscowości Wiechlice poszukujemy spawaczy metodą TIG.

Aplikuj przez formularz lub wyślij sms o treści "spawacz", a my do Ciebie oddzwonimy i porozmawiamy o szczegółach.

oferujemy

  • umowę o pracę tymczasową na pełny etat (opłacane składki ZUS, płatne urlopy, chorobowe, i inne świadczenia)
  • wynagrodzenie 6500 brutto miesięcznie
  • 10% premii od wynagrodzenia podstawowego (650 zł brutto/miesiąc) za osiągniecie wskaźników jakościowych i wydajnościowych
  • praca w systemie 3 zmianowym od poniedziałku do piątku (obecnie tylko 1 zmiana 6.00-14.00)
  • dodatkowe benefity: ubezpieczenie grupowe, opieka medyczna, karta sportowa

zadania

  • kontrola jakości spoin w płytach podłogowych
  • naprawa spoin nieprawidłowo wykonanych
  • szkolenie nowozatrudnionych pracowników

oczekujemy

  • uprawnienia do spawania metodą TIG
  • umiejętność spawania metodą TIG (aluminium)
  • doświadczenie na podobnym stanowisku - będzie dużym atutem
  • znajomości j. polskiego
  • gotowości do pracy w systemie 3-zmianowym

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Szprotawa,

Lubuskie

Lubuskie, Szprotawa
ID: 914706557