2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Kujawsko-pomorskie
  6. Obsługa produkcji - Inowrocław
Dodane 23 maja 2024

spawacz metoda 135/ umowa/ premia/ stabilne zatrudnienie

Lokalizacja

Inowrocław

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa

Jesteś spawaczem i chciałbyś rozwijać swoje umiejętności spawalnicze w firmie produkującej kompletne elementy stalowych barier drogowych? A może dopiero co zdałeś kurs spawalniczy i szukasz doświadczenia? APLIKUJ JUŻ DZIŚ!

spawacz

oferujemy

  • pracę na pełny etat na umowę o pracę

  • wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i doświadczenia

  • możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia swoich kwalifikacji

zadania

  • przygotowanie elementów do spawania metodą 135

  • spawanie elementów typu słupki, nasadki, itp.

oczekujemy

  • preferowane osoby z doświadczeniem w spawaniu metodą 135

  • mile widziane osoby bez doświadczenia w spawaniu, ale posiadające uprawnienia spawalnicze metodą 135

  • podstawowej wiedzy o procesach spawalniczych

  • umiejętności czytania rysunku technicznego

  • umiejętności posługiwania się narzędziami pomiarowymi

Brzmi interesująco? Prześlij swoje CV lub napisz do nas i zapytaj o szczegóły.

Prosimy o dołączenie do swoich dokumentów aplikacyjnych wyrażenia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.

Lokalizacja

Inowrocław,

Kujawsko-pomorskie

Kujawsko-pomorskie, Inowrocław
ID: 868437403