2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Podkarpackie
  6. Obsługa produkcji - Wierzawice
Dodane 27 maja 2024

Spawacz Mechanik-Elektryk | Stabilne Zatrudnienie i Atrakcyjne Warunki

Wynagrodzenie

5 000 - 6 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Wierzawice

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Witam,

W związku z rozwojem naszego parku maszynowego, poszukujemy zaangażowanego i kompetentnego Spawacza Mechanika-Elektryka, który zadba o ciągłość produkcji i sprawność naszych urządzeń.

Opis Stanowiska:

Jako Spawacz Mechanik-Elektryk będziesz odpowiedzialny za:

  • Naprawę maszyn: Utrzymywanie maszyn w pełnej sprawności poprzez regularne naprawy i konserwacje.

  • Wymianę łożysk: Szybkie i precyzyjne działania serwisowe.

  • Ostrzenie pił: Ostrzyć piły tak, aby utrzymać ruch w zakładzie

  • Usuwanie usterek: Rozwiązywanie problemów programowych, elektrycznych i mechanicznych, aby minimalizować przestoje produkcyjne.

  • Utrzymanie sprzętu: Monitorowanie i dbanie o sprzęt w naszym parku maszynowym, aby zapewnić jego gotowość do pracy.

  • Weryfikację stanu technicznego: Regularne kontrolowanie maszyn w celu zapewnienia ich sprawności.

  • Współpracę z zespołem: Efektywna komunikacja i współpraca z innymi pracownikami.

  • Przestrzeganie zasad BHP: Dbanie o bezpieczeństwo swoje i współpracowników poprzez przestrzeganie standardów BHP.

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem.

  • Wiedza techniczna i chęć do pracy.

  • Umiejętność diagnozowania i naprawy usterek mechanicznych, elektrycznych i programowych.

  • Zdolność do pracy w zespole oraz samodzielność w działaniu.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie: Umowa o pracę na pełen etat.

  • Praca w stałych godzinach: Od poniedziałku do piątku (możliwa praca w soboty), w stałych godzinach porannych.

  • Dodatkowe ubezpieczenia: Pakiet dodatkowych ubezpieczeń zdrowotnych.

Wszystkich zainteresowanych prosimy o kontakt telefoniczny, dziękuje.

Lokalizacja

Wierzawice,

Podkarpackie

Podkarpackie, Wierzawice
ID: 919687672