2. Praca
  3. Praca za granicą
  4. Praca za granicą - Opolskie
  5. Praca za granicą - Opole
Dodane 30 maja 2024

Spawacz MAG konstrukcje stalowe Niemcy atrakcyjne stawki!

Wynagrodzenie

8 500 - 12 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Opole

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Kraj: NiemcyOdpowiednie doświadczenie zawodowe

Tintschl (nr 5767) jest godną zaufania firmą pracującą na rynku polsko-niemieckim, oferującą stabilne zatrudnienie w Niemczech na niemieckich warunkach, opiekę polskiego i niemieckiego koordynatora przez cały okres zatrudnienia oraz pomoc w sprawach formalnych.

Obecnie dla naszych klientów poszukujemy Spawaczy MAG (m/k)

Miejsce pracy: Bad Lobenstein, Ruhland, (Niemcy)

Początek pracy nawet od: 27..05.2024

Zadania:

- prace przygotowawcze do spawania

- w zależności od lokalizacji spawanie konstrukcja stalowych

- prace pomocnicze

 Kwalifikacje i wymagania:

- doświadczenie w spawaniu metodą MAG

- konieczny aktualny certyfikat spawalniczy

-znajomość rysunku technicznego

- j. niemiecki - co najmniej komunikatywne podstawy

- mile widziane uprawnienia na suwnice

Zapewniamy:

- długoterminowe zatrudnienie na umowę o pracę za pośrednictwem niemieckiej agencji pracy tymczasowej

- wyjątkowo atrakcyjne stawki godzinowe oraz diety, terminowe wypłaty wynagrodzenia

- cotygodniowe zaliczki wypłacane na konto polskie lub niemieckie

- pomoc polskiego koordynatora (klasy podatkowe, Kindergeld, Krankenkasse, itd.)

- buty, ubranie robocze i niezbędne narzędzia pracy

 Prosimy o przesyłanie CV w j.polskim lub niemieckim.

Lokalizacja

Opole,

Opolskie

Opolskie, Opole
ID: 920336104