2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Mazowieckie
  6. Obsługa produkcji - Jawczyce
Dodane 10 czerwca 2024

Spawacz MAG 135 stal

Wynagrodzenie

5 000 - 7 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Jawczyce

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Samozatrudnienie

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Twój zakres obowiązków

Firma Smart Trading Company Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Piwnej 11 w Jawczycach (powiat Warszawski-Zachodni) poszukuje kandydatów do pracy na stanowisku Spawacz stal.

Główne zadania:

Spawanie konstrukcji z lekkich blach oraz profili;

Obsługa narzędzi pomiarowych;

Kontrola wymiarów wykonywanych detali;

Praca na podstawie rysunku technicznego;

Dobór narzędzi i materiałów niezbędnych do wykonania pracy.

Nasze wymagania

Wymagania: Doświadczenie w spawaniu stali (metoda 135); przestrzeganie zasad BHP.

Dobra znajomość rysunku technicznego;

Umiejętność posługiwania się narzędziami pomiarowymi;

Dokładność, precyzja;

To oferujemy

Umowę o pracę;

Zatrudnienie w pełnym wymiarze godzin;

Dodatkowe benefity - prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, Zakładowy Fundusz Świadczeń Socjalnych realnie wspierający pracowników( m.in. dofinansowanie urlopu wypoczynkowego, dofinansowanie wyjść kulturalno-sportowych),

Pracę w rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

O nas

Smart Trading Company Sp. z o.o. to jeden z najbardziej innowacyjnych producentów komponentów mechanicznych na rynek kolejowy i wojskowy.

Od 15 lat dostarczamy rozwiązania technologiczne wspierające układy energetyczne, systemy zasilające oraz komunikacyjne.

Funkcjonujemy po to, by tworzyć nowy sposób myślenia o produkcji komponentów, a nasze usługi były pożądane na całym świecie i gwarantowały wysoką jakość wytwarzania. W swojej ofercie posiadamy rozwiązania dla rynku systemów odprowadzania ciepła oraz usługi dla energetyki i przemysłu.

Lokalizacja

Jawczyce,

Mazowieckie

Mazowieckie, Jawczyce
ID: 810204293