2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Śląskie
  6. Obsługa produkcji - Siemianowice Śląskie
Dodane 15 kwietnia 2024

Spawacz MAG 135, prace spawalnicze, monter

Lokalizacja

Siemianowice Śląskie

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie, Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmyZapraszamy seniorówPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy), 🇺🇦 Польська мова не обов'язкова (Jęz. polski niewymagany)

Zatrudniamy osoby prowadzące własną działalność gospodarczą - ATRAKCYJNE STAWKI.

Przedsiębiorstwo HYDROMEL Sp. z o.o. z siedzibą w Siemianowicach Śląskich poszukuje pracowników na stanowisko spawacza MAG-135.

Obowiązki:

Prace spawalnicze przy konstrukcjach budowlanych, mostowych i górniczych (grubości stali od 4mm do 50mm).

Praca w systemie 3 zmianowych

Znajomość rysunku technicznego

Umiejętność obsługi suwnicy z poziomu "0"

Wymagania:

Aktualne uprawnienia spawalnicze

Dyspozycyjność

Sumienność i odpowiedzialność

umiejętność pracy w zespole

Oferujemy:

Pracę w renomowanej firmie z blisko 30 letnim doświadczeniem.

Różnorodne prace spawalnicze w zależności od umiejętności i predyspozycji spawacza.

Atrakcyjne warunki zatrudnienia - uzależnione od umiejętności i doświadczenia : stawka zostanie zaproponowana po rozmowie.

Pełny pakiet socjalny.

Możliwość współpracy z osobą prowadzącą własną działalność gospodarczą. Stawka zostanie ustalona po próbach.

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt z działem kadr: 32 73**********106 lub mailowo: kadry[małpa]ppupumar.pl

INFORMACJA O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH KANDYDATÓW DO PRACY W PRZEDSIĘBIORSTWIE HYDROMEL Sp. z o.o. 1. Administrator danych Administratorem Twoich danych osobowych (w skrócie: ADO) będzie Przedsiębiorstwo Hydromel Sp. z o.o. z siedzibą w Siemianowicach Śląskich, dane kontaktowe: ul. Wyzwolenia 14, 41-103 Siemianowice Śląskie, e-mail: hydromel[małpa]ppupumar.pl tel.: (+ 483 - pokaż numer telefonu - . 2. Cele i podstawy prawne przetwarzania Twoje dane osobowe będą przetwarzane: a. w celu przeprowadzenia rekrutacji na stanowisko, na które aplikujesz Podstawą prawną przetwarzania danych jest: · niezbędność do podjęcia działań przed zawarciem umowy z ADO, na Twoje żądanie – w odniesieniu do danych wskazanych w art. 221 Kodeksu pracy: imię (imiona), nazwisko, data urodzenia, dane kontaktowe oraz wykształcenie, kwalifikacje oraz przebieg dotychczasowego zatrudnienia w zakresie jakim są niezbędne do wykonywania pracy na stanowisku, na które aplikujesz; · Twoja zgoda – w odniesieniu do danych wykraczających poza dane wskazane w art. 22 1 Kodeksu pracy, jeśli takie dane przekażesz (np. wizerunek, hobby). Podanie takich danych jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na ich przetwarzanie przez ADO w celu rekrutacji. Zgodę możesz wycofać w dowolnym momencie. b. w celu przyszłych rekrutacji – na podstawie Twojej odrębnej zgody, jeśli taką wyrazisz. Zgodę możesz wycofać w dowolnym momencie. 3. Informacja o wymogu podania danych Podanie danych osobowych w zakresie wynikającym z art. 221 Kodeksu pracy jest niezbędne, aby uczestniczyć w postępowaniu rekrutacyjnym. Podanie innych danych jest dobrowolne (jeśli ich nie podasz, nie będzie to miało wpływu na możliwość uczestnictwa w rekrutacji). 4. Informacja o dostępie do Twoich danych osobowych Twoje dane osobowe będą przekazywane następującym kategoriom podmiotów: · podmiotom, które stale na zlecenie ADO wykonują czynności wspierające jego działalność: PUMAR Sp. z o.o. (który prowadzi rekrutację w imieniu ADO), · podmiotom upoważnionym do ich przetwarzania na podstawie przepisów prawa. 5. Profilowanie Twoje dane osobowe nie będą wykorzystywane przez ADO do podejmowania wobec Ciebie decyzji w sposób zautomatyzowany (czyli bez udziału człowieka), w tym do profilowania. 6. Okres przechowywania danych Dane będą przechowywane: · do zakończenia rekrutacji, w której bierzesz udział, · w przypadku, gdy wyraziłeś/aś zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celu przyszłych rekrutacji – przez okres 12 miesięcy od dnia pozyskania danych. 7. Twoje prawa związane z przetwarzaniem danych osobowych Przysługuje Ci prawo do: · dostępu do Twoich danych osobowych oraz otrzymania ich kopii, · sprostowania danych - jeśli są nieprawidłowe lub niekompletne, · usunięcia danych lub ograniczenia ich przetwarzania (w określonych przypadkach), · przenoszenia Twoich danych osobowych (dotyczy to danych przetwarzanych w sposób zautomatyzowany, na podstawie Twojej zgody), · wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, · cofnięcia zgody na przetwarzanie danych w dowolnym momencie, przy czym wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Aby wycofać zgodę na przetwarzanie danych, przekaż taką informację mailowo, osobiście lub pocztą tradycyjną do Działu Kadr , kontakt e-mail: kadry[małpa]ppupumar.pl

Lokalizacja

Siemianowice Śląskie,

Śląskie

Śląskie, Siemianowice Śląskie
ID: 684804220